Zobrazit vše ve dne 15. 10. 2020

Trailer k Monster Hunter filmu je konečně venku

Vojenská jednotka pod vedením kapitánky Artemis je čirou náhodou teleportována do světa plného nebezpečných monster. Tohle v režii Paul W. S. Andersona? Jak to asi může dopadnout?

Underground - neobvyklá Kotletovka, která pobaví

Nejoblíbenější český autor fantastiky, František Kotleta, se tentokrát rozhodl opustit žánr klasických akčních sci-fi románů a přinesl nám postpunkový román s detektivními prvky Underground.

Kriminální drama I’m Your Woman má nový trailer, v hlavní roli se objeví Rachel Brosnahanová

Amazon v prosinci uvede nové kriminální drama s Rachel Brosnahanovou v hlavní roli. Snímek I'm Your Woman se představuje v novém traileru.

Věčné duše dnes hledají odpovědi na těžké otázky

Po nečekaných zjištěních o minulosti druida Que T. se dnes Věčné duše pokusí zjistit, co vše vězí za tajemným zrozením jejich nezvyklého parťáka.

Loki nahradil Doctora Strange na pozici nejvyššího čaroděje

Jak se dostal Loki na pozici nejvyššího čaroděje Marvel univerza? A co se stalo se Stephenem Strangem? To se dozvíte v šestém svazku komiksové série Doctor Strange, který vyšel toto úterý.

Chris Hemsworth si zahrá v Mad Max: Furiosa

Režisér George Miller stále pracuje na prequeli zo sveta šialeného Maxa. Najnovšie už aspoň máme potvrdené, kto sa vo filme objaví i to, komu tvorcovia zverili rolu Furiosy.