Zobrazit vše ve dne 14. 10. 2020
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E60

Proletáři, spojte se! Přilétá soudruh Superman!

Soudruzi, dnešní díl je mírně červený! Ale nebojte se, od všeho zlého nás zachrání náš nejvyšší soudruh Superman! Přiletí již za 90VTEŘIN!

The Kid Detective rozhodne nie je pre deti

Trailer na film The Kid Detective ukazuje šikovného detského detektíva, ktorý už nie je dieťa a nie je ani taký, úspešný, ako býval. A rozhodne, určite nie je pre deti.

Nemecký seriál Barbarians sa pripomína bombastickým trailerom

Netflixovský seriál Barbarians o veľkej bitke medzi Rímom a germánskymi kmeňmi, v ktorej boli rímske légie porazené, sa ukazuje v novom, akčnom traileri.

Pohádková komiksová série Mýty se po půl roce vrací

Oblíbená „pohádková“ komiksová série Mýty se včera dočkala svého sedmnáctého svazku s podtitulem Kdo seje vítr. Komiks vydalo nakladatelství CREW s českým překladem od Jiřího Pavlovského.

Zvířectvo všech tvarů, dobrodruzi přicházejí!

Pokud se vám v průběhu hraní Dračáku zdálo, že máte málo mazlíčků, nový doplněk s názvem Zargothův tlustopis přítelíčků je určen právě vám!

Zakončení volné trilogie Conan od Ondreje Trepáče

Volná trilogie Conan od slovenského autora Ondreje Trepáče (pseudonym - Andy Knocker) se v říjnu dočká třetí knihy s podtitulem Kalich života. Kniha vyjde v češtině pod nakladatelstvím Brokilon.

Nicolas Cage sa objaví v podivnom Jiu Jitsu sci-fi filme

Čo spravíte, keď na Zemi pristanú nebezpeční mimozemskí bojovníci? Porazíte ich s pomocou prastarého umenia Jiu Jitsu v rukách Nicolasa Cagea, samozrejme.