Ve druhé řadě Raised by Wolves bude lidská rasa bojovat o své místo na nové planetě

Druhá sezóna uznávané sci-fi série od výkonného producenta Ridleyho Scotta debutuje 3. února na HBO Max a včera nám byl představen oficiální trailer.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E72

Rowlingová nesmí k Potterovi, Scott nadává mileniálům a my morfujeme!

J. K. Rowling má zákaz účastnit se oslav výročí svého vlastního díla, Ridley Scott zase na něco nadává ale my morfujeme! Proměna na Power Rangera zabere pouze 90VTEŘIN. MEGAZORD!

Ridley Scott ohlásil, že scénář k první epizodě televizního seriálu Blade Runner je dokončen

Blade Runner patří ve sci-fi žánru k legendám. Na jeho odkaz proto vzniká hraný seriál, který má pod dohledem jeho původní tvůrce Ridley Scott. Ten nedávno oznámil, že scénář k prvnímu dílu je hotový.

Scénář ke Gladiátorovi 2 byl dokončen. Film nakonec prequelem nebude

Gladiátor patří mezi nejslavnější filmy Ridleyho Scotta, ovšem zároveň se jedná o snímek, u kterého se mnozí shodnou na tom, že nepotřebuje druhý díl. Slavný režisér s tím však zásadně nesouhlasí.

Ridley Scott se ostře pustil do superhrdinských filmů. A vulgarismy rozhodně nešetřil

Ne všichni filmaři jsou ze superhrdinských snímků unešení. Příkladem může být i legendární Ridley Scott. Ten se o nich v nedávném rozhovoru rozmluvil, přičemž lítalo jedno sprosté slovo za druhým.

Historický spektákl Ridleyho Scotta Poslední souboj ukáže osobní konflikt i Stoletou válku

Ridley Scott i přes jeho pokročilý věk s filmy neskončí. Podíváme so do 14. století, kde neshody dvou mužů vyústí v souboj na život na smrt. Ten se odehraje na pozadí Stoleté války.

Ridley Scott se chystá natočit pokračování Gladiátora

To není vtip. Slavný režisér se opravdu chystá vrátit do období starověkého Říma, aby oživil jednu ze svých největších filmových legend. Máme se začít bát?

Lady Gaga v čele vražedného spiknutí proti manželovi a dědici módní značky Gucci

Studio MGM vypustilo do světa oficiální trailer životopisného dramatu House of Gucci, které odkryje temná zákoutí historie italské rodiny, jež stojí za světově proslulou módní značkou.

Scenárista Noah Hawley pracuje na seriáli Votrelec

Televízna stanice FX oznámila tvorbu nového seriálu Votrelec, ktorý atmosféricky nadviaže na filmovú sériu, bude sa však odohrávať na Zemi.

Walking Dead má vlastný twitch, Batman znova nakrúca a novým Thorom je automechanik?

Dnes to máme skoro úplne zamerané na komiksy. Poznáme novú She-Hulk, nového Thora, Batman zase nakrúca, Mandalorian získal Emmy, Walking Dead mieri na twitch a to ešte nie je všetko!

Zdá sa, že Ridley Scott pracuje na novom Votrelcovi

Ridley Scott, ktorý v roku 1979 predstavil svetu Votrelca, porozprával o novom projekte a zámeroch pokračovať vo "votrelčej" franšíze.

V Raised by Wolves dostal Ridley Scott z hercov to najlepšie

Hlavní herci seriálovej sci-fi novinky Raised by Wolves sa vyjadrili o spolupráci s Ridleym Scottom a ozrejmili, prečo sú jeho režisérske schopnosti legendárne.

Sci-fi Raised by Wolves odhaľuje nové fotografie

Pripravovaný seriál Raised by Wolves sa ukazuje na nových fotografiách a plagátoch. Výkonný producent Ridley Scott vidí v projekte priestor na hľadanie nových hraníc sci-fi žánru.

Sci-fi seriál Raised by Wolves má ďalšiu upútavku

Raised by Wolves od Ridleyho Scotta a Aarona Guzikowski bude rozprávať príbeh o androidoch vychovávajúcich ľudské deti. Konflikt druhov však na seba nenechá dlho čakať...

Ako by andorid vychovával deti? Ridley Scott hľadá odpoveď v Raised by Wolves

Exkluzívne na HBO Max mieri scifi seriál Raised by Wolves od režiséra Ridleyho Scotta. Sleduje párik androidov, ktorí sa snažia vychovávať ľudské deti. A to je proste recept na problémy.

Dočkáme sa pokračovania pôvodného Votrelca?

Producent Walter Hill potvrdil, že má scenár k filmu Votrelec 5, ktorý má nadväzovať na dej Votrelec: Vzkriesenie. Vrátiť sa má Sigourney Weaver ako Ellen Ripley.

Režisér Ridley Scott by sa rád vrátil k objasneniu pôvodu Votrelca

Ridley Scott si nedávno zaspomínal na natáčanie prvého Votrelca a naznačil možné budúce smerovanie univerza, ku ktorému by sa rád ešte vrátil.

Lady Gaga sa zrejme vracia do Hollywoodu

Lady Gaga rokuje o hlavnej úlohe vo filme Ridleyho Scotta. Dráma sa zameria na vzostup a tragický osud rodiny Gucci .

Adam Driver vymení svetelný meč za stredoveký odev

Hviezda poslednej trilógie Star Wars, Adam Driver (Kylo Ren) stvárni jednu z hlavných rolí v pripravovanom filme The Last Duel po boku Matta Damona.

House of Gucci

2021

The Last Duel

2021