TOP 5 Epizoda S1E71

Nejvíc nenáviděné seriálové postavy

Na každou báječnou a oblíbenou postavu připadá minimálně jedna, kvůli které si občas i zařveme na obrazovku. Proto jsme si pro vás připravili žebříček TOP 5 nejvíc nenáviděných seriálových postav.

Tohle dělá každý sitcom: 5 stereotypů ze sitcomů

Naše série různých stereotypů pokračuje oblíbením žánrem sitcomů. Vybrali jsme nejznámější a nejčastěji používané stereotypy z různých sitcomů a podrobněji je vysvětlujeme.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E37

Přátelé se vracejí do Česka i na Slovensko

Legendární Přátelé se vracejí v speciální epizodě a užijeme si je i v našich krásných zemích. Na explozi islandské sopky si vzpomeneme v novém seriálu od Netflixu.

Přátelé se znovu potkají i na HBO GO

Legendární seriál Přátelé se připomene novou speciální epizodou. Ta konečné ukázala trailer a navíc se kromě HBO Max objeví i na HBO GO. Užít si ji tak budeme moct i u nás.

Legendární Přátelé se vrací v celovečerním speciálu od HBO

HBO Max přichází s celovečerním snímkem, který vrátí hrdiny ikonického sitkomu Přátelé zpět na scénu. Očekávaný speciál Friends: The Reunion se ukázal v oficiálním teaseru.

Dívka Bryce vyšetřuje společně s padlým andělem vraždu přátel

Během včerejšího dne u nás vydalo nakladatelství CooBoo první román s názvem Rod země a krve, který spadá do trilogie Půlměsíční město. Jedná se o temné fantasy určené spíše pro dívky.

Přátele, jak je neznáte: Jak se ze sitkomu stal kult

Nazrite s nami do zákulisia legendárneho sitcomu priatelia. Ako a kde sa natáčalo? Čo všetko mohlo byť inak a ako sa veci vyvíjali? Aj to vám povieme v našej téme.

TOP 5 Epizoda S1E14

Nezapomenutelné hlášky z Přátel

Přátele, najkultovější sitkon devadesátých let. 27. května se spouští v USA služba HBO Max, která měla přinést velké shledání. To ale bylo odsunuto. Zatím připomeneme TOP 5 nezapomenutelných hlášek.

Stretávka Priateľov sa odkladá

Sitkom Priatelia sa mal po rokoch vrátiť na platformu HBO Max už tento mesiac. Natáčanie však komplikuje aktuálna situácia.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E6

Přátelé a MATRIX jsou zpět?!

Slyšte, slyšte - fanouškové! Další vydání NERDFIX 90VTEŘIN s M&ty je zde! A spolu s tím novinky kolem seriálu Přátelé, natáčení nového Matrixu a seriálu Westworld.

Legendárny seriál Přátele dostane po 16 rokoch pokračovanie

Je to oficiálne. Obľúbený seriál priatelia sa vracia na obrazovky. Pôvodní herci sa už tento rok stretnú v špeciáli na pripravovanej streamovacej platforme HBO Max.

Zaklínač od Netflixu dostal vlastné FRIENDS intro

Každý súčasný populárny seriál je predurčený k tomu, aby raz zábery z neho niekto zostrihal do znelky z Priateľov. Najnovšie sa to stalo seriálu Zaklínač.

HBO láká na rok 2020

Na co se můžeme těšit v roce 2020 od HBO? Dost toho prozradil minutu a půl dlouhý trailer. Plus se mohou vrátit Přátelé.

Přátelé

1994