Zobrazit vše ve dne 24. 5. 2020

Historické hry a seriály sú teraz oveľa realistickejšie, ale len na obrázkoch

Videohry a seriály z historického prostredia majú často mnoho historických nepresností. Toho sa chytil umelec Patrick Robinson, ktorý dáva rôznych titulom realistickejšie kontúry.

TOP 5 Epizoda S1E14

Nezapomenutelné hlášky z Přátel

Přátele, najkultovější sitkon devadesátých let. 27. května se spouští v USA služba HBO Max, která měla přinést velké shledání. To ale bylo odsunuto. Zatím připomeneme TOP 5 nezapomenutelných hlášek.

Starý mexický pán José Sendero hledá svou ztracenou dceru v komiksu Illegal Cargo

Indie komiksový vydavatel Black Panel Press vybírá na Kickstarteru finance na vydání komiksu Illegal Cargo. Od něj nečekejte hromady akce a násilí, ale pořádně silný lidský příběh.

Mike Mignola se nyní věnuje Pokémonům

Mike Mignola si ve volné chvíli odskočil k něčemu jinému, než jeho démonickému světu. Na Twitteru zveřejnil skicy pokémonů v jeho nezaměnitelném stylu.

České fantasy z rozpadajícího se Sovětského svazu? To je nový román Šedá od Dalibora Váchy

Nakladatelství Epocha připravuje na červen/jún kromě sci-fi románu Město v oblacích další knihu. Půjde o fantasy román Šedá, který se odehrává v rozpadajícím se Sovětském svazu.

Miniséria The Stand podľa Stephena Kinga ukazuje prvé fotografie

Pripravovaná miniséria podľa Kingovej post-apokalyptickej temnej fantasy rozdelí spoločnosť na dve skupiny. Jednu povedie božská prorokyňa Whoopi Goldberg, druhú zasa démon Alexander Skarsgård.