Zobrazit vše ve dne 7. 6. 2022

Zom 100: Bucket List of the Dead je komedie se zombíky a horor v jednom

Manga předloha: máme! Zombíci: máme. Špetka hororu: máme. Trochu komedie na pobavení: rozhodně ano! To vše můžete čekat v novém filmu Zom 100: Bucket List of the Dead.

V akční fantasy Day Shift se Jamie Foxx stane profesionálním zabijákem upírů

Netflix nás nechal nakouknout do zákulisí tvorby akčního filmu Day Shift, který bude vyloženě přeplněný krvežíznivými upíry. O ty se bude muset postarat drsňácký Jamie Foxx a jeho věrná brokovnice.

Norský film Troll nám ukáže, že není radno podceňovat přírodu

Člověk nikdy nepřestane hledat, ani kdyby to mělo znamenat, že probudí něco tak obrovského a děsivého jako je prastarý troll. Pohroma probuzena a teď ho musí někdo zastavit, ale kdo?

Umíte hrát laser game? V norské sci-fi komedii Blasted by vám to pravděpodobně zachránilo život

Norové představují svou vůbec první vysokorozpočtovou sci-fi komedii, která ponese název Blasted. V ní se budou muset dva dlouholetí přátelé vypořádat s opravdu hodně rozsáhlou mimozemskou invazí.

Filmová Škola dobra a zla vyjde ještě tento rok

Panel k filmové adaptaci knižní fantasy hexalogie Škola dobra a zla fanouškům konečně přinesl informaci o datu vydání. Film bude mít premiéru na Netflixu již během letošního září/septembera.

V klipu na akčňák The Gray Man změří v pražských ulicích síly Ryan Gosling a zlý Kapitán Amerika

Ryan Gosling a Chris Evans se spolu utkají v klipu na netflixový akčňák The Gray Man, jenž se z velké části natáčel v Praze. V klipu se objeví i Ana de Armas, jež ztvární postavu jménem Dani Miranda.

Nový klip na snímek Spiderhead potvrdí, že byste se na tento sci-fi thriller neměli dívat s rodiči

Chris Hemsworth si ve sci-fi thrilleru Spiderhead zahraje geniálního vědce, který bude na vězních testovat jistou unikátní drogu. Zajímají vás některé z jejích účinků? Tak se podívejte na nový klip.

Mořská příšera zavede diváky na velkolepou plavbu do nezmapovaných vod

Druhý den letošní akce Netflix Geeked Week odstartovala první velká ukázka z nové animované pohádky Mořská příšera. Za ní stojí skvělý filmař Chris Williams, režisér Velké šestky a Bolta.

Líbily se vám Ukradené Vánoce a Koralína? Tak to si určitě nenechte ujít animák Wendell and Wild

Během druhého dne akce Geeked Week 2022 nám Netflix představil nadcházející stop-motion animovaný film jménem Wendell and Wild, který pochází od legendárního animátora a režiséra Henryho Selicka.

Gluchovskij nepřítelem Ruska! Moskva na autora Metra vystavila zatykač

Spisovatel a novinář Dmitrij Gluchovskij se stal nepřítelem Ruska. Ruské ministerstvo vnitra dnes na autora postapokalyptické sci-fi novely Metro vystavilo zatykač.

Prey: V plnohodnotném traileru se Predátor stane nezvaným hostem v zemi Komančů

Tak nám služba Hulu konečně vydala pořádný plnohodnotný trailer na snímek Prey, který bude rebootem legendárního Predátora. Ve snímku se hrozivý mimozemšťan tentokrát utká s kmenem odvážných Komančů.

TOP 5 Epizoda S1E116

Nejlepší americké válečné filmy

Válečné filmy odrážejí umělecké podněty svých tvůrců, ale také postoje doby a místa, v nichž vznikaly. V dějinách kinematografie tedy vidíme, jak se naše postoje k válce mění.

Seriál Tales of the Walking Dead zná datum premiéry. Podívejte se na nejnovější fotky

Letos se dočkáme další zombie nálože. Tentokrát v podobě seriálu Tales of the Walking Dead, který konečně zná datum premiéry. Dočkali jsme se i nových fotek, které si můžete prohlédnout uvnitř článku.

Neve Campbell se do Vřískotu 6 už nevrátí. Nabídka pro ni nebyla dostatečně dobrá

Legendární hrdinky Sydney Prescott se v dalším Vřískotu už patrně nedočkáme. Její představitelka oznámila, že do dalšího dílu slavné filmové série se už vrátit nehodlá. Nakolik to ovlivní tržby filmu?

Věčné duše Epizoda Věčné duše #62

Vzpomínky na draka

Věčné duše se v posledním díle rozdělily na 2 skupiny. Mistral s Thomericanem se vydávají na daleký kontinent Marquet, do Mistralova rodného Ank'Harelu.

Boratova dcera se objeví ve třetích Strážcích Galaxie v důležité roli

Maria Bakalova se stala další hereckou posilou pro nadcházející třetí díl Strážců Galaxie. Zatím však není známo, v jaké roli se přesně objeví, nicméně údajně se bude jednat o roli obzvlášť klíčovou.

Netflix Geeked Week 2022: Kompletní shrnutí prvního seriálového dne

Máme za sebou první den akce Geeked Week 2022, na které se nám představily seriály jako Sandman, Resident Evil a 1899. To však ani zdaleka není vše. Na jaké další série se ještě budete moct těšit?

Seriál The Imperfects nám představí trojici teenagerů, jejichž superschopnosti jsou spíše prokletím

Toužíte mít superschopnosti? To ústřední trojice v nadcházejícím seriálu The Imperfects možná také, ale výsledek za moc vážně nestál. Jak se s tím vypořádají? To se budeme muset nechat překvapit.