Zobrazit vše ve dne 25. 5. 2021

Stane se z Brie Larson nová Mara Jade Skywalker?

Internetem proběhli spekulace o tom, že by se do hraného Star Wars univerza měla připojit oblíbená postava z Legend Mara Jade Skywalker. A co víc, má ji hrát filmová Captian Marvel Brie Larson.

Znovu se hovoří o filmu na motivy Portalu

Podle slov producenta JJ Abramse ve studiu Warner Bros. připravují scénář k dlouho očekávanému filmovému Portalu. K oznámení vzniku filmu však došlo již v roce 2013.

Hvězdami nabití Eternals se představují v novém traileru

Stvořeni božskými Celestiáli, ochránci smrtelníků. Dlouhověcí humanoidní hrdinové Eternals se konečně ukazují v teaser traileru. Eternals dorazí do kin již v listopadu a potenciál filmu je věčný!

Tento týden s Na tahu (24.5. - 30.5.)

Tento týden nás čeká již devatenáctá epizoda Věčných duší, ve které bude skupina pokračovat v pronásledování Klaxana. Sobotní večer je tradičně vyhrazen Lamám na tahu, které ale projdou reformou!

Kvariánská archa na strastiplné cestě do galaxie Andromeda

Knižní série Mass Effect: Andromeda se po více než roce vrací zpět k českým čtenářům. Třetí román s podtitulem Anihilace sleduje strastiplnou pouť kvariánské archy do galaxie Andromeda.

Jak vypadá hra ve třech hráčích v deskovce The Witcher: Old World?

Deskoherní společnost Game on Board si pro své fanoušky připravila ukázkovou hru pro tři hráče v jejich nadcházejícím titulu The Witcher: Old World. Také došlo na nějaké změny a ukázku nových monster.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E37

Přátelé se vracejí do Česka i na Slovensko

Legendární Přátelé se vracejí v speciální epizodě a užijeme si je i v našich krásných zemích. Na explozi islandské sopky si vzpomeneme v novém seriálu od Netflixu.