Zobrazit vše ve dne 17. 5. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E35

Plná dávka fantasy od českého YouTubera? A nebude to blbost?

Do kin se znovu vrací Očista, tentokrát ale prý skutečně naposled. Nový He-Man vypadá skvostně, Devátý Doktor se vrací a YouTubeři opět píšou knížky. Dnes je to celkem směska, co?

WarnerMedia se spojí s Discovery a vznikne jedna společnost pouze s částí týmů WB Games

Rýsuje se nový obchod, který bude mít vliv nejen na filmy, ale také videohry: Spojení WarnerMedia a Discovery vytvoří novou společnost, která bude schopna konkurovat Disney a Netflixu.

Legendární Přátelé se vrací v celovečerním speciálu od HBO

HBO Max přichází s celovečerním snímkem, který vrátí hrdiny ikonického sitkomu Přátelé zpět na scénu. Očekávaný speciál Friends: The Reunion se ukázal v oficiálním teaseru.

Když teče krev, sbírka doposud nezveřejněných novel Stephena Kinga

Kultovní hororový spisovatel Stephen King se vrací na český knižní trh s úplnou novinkou. Sbírka s názvem Když teče krev představí čtenářům čtyři doposud nezveřejněné děsivé novely.

O čom bude spinoff seriálovej Castlevanie?

Producent seriálovej Castlevanie naznačil, kam by sa mohol uberať dej plánovaného spinoffu tohto vydareného videoherného seriálu. Príliš konkrétny však nebol.

Prvá epizóda Star Wars: Bucketheads slávi úspech

Očakávaný fanúšikovský seriál Bucketheads zo sveta Star Wars ukázal prvú epizódu. Kvalita sa dá porovnávať s filmovými klasikami aj modernými seriálmi z tohto univerza.

Očista už navždy? The Forever Purge smeruje do Texasu

Séria filmov Očista sa končí posledným filmom s názvom The Forever Purge. Dej sa presúva do Texasu a odohráva sa tesne po udalostiach Volebného roka.