Zobrazit vše ve dne 3. 5. 2022

V thrilleru The Righteous uvítá pobožný pár do svého domu muže, kterého zřejmě poslal sám ďábel

Příští měsíc se dočkáme černobílého thrilleru jménem The Righteous, který bude režijním debutem herce Marka O'Briana. Snímek se zaměří na postarší pár, který do svého domu přijme zvláštního mladíka.

Vánoční speciál Strážců Galaxie je dotočen. Kam vlastně do MCU zapadá?

James Gunn nedávno oznámil, že Vánoční speciál Strážců Galaxie ukončil svou produkci. Svým obsahem by tak měl hrdiny připravit na dějství, které se bude odehrávat ve třetím díle, jenž vyjde až za rok.

TOP 5 Epizoda S1E111

Nejlepší devadesátkové sitkomy

Devadesátá léta jsou pro mnoho televizních diváků velkou nostalgickou érou sitkomů. A to i v případě, že v tomhle desetiletí ani nevyrůstali. Dnes vám ukážeme TOP5 devadesátkových sitkomů.

Thriller Don´t Worry Darling potvrdí, že příliš dokonalá místa skrývají temné a hrozivé tajemství

Herečka Olivia Wilde nám v prvním podzimním měsíci nadělí svůj druhý film. Tentokrát jím však nebude žádná veselá teen komedie, místo toho nás totiž čeká mrazivý a znepokojivý psychologický thriller.

Rychle a zběsile 10 patrně nakonec natočí režisér Neuvěřitelného Hulka

Studio Universal už asi našlo náhradu za Justina Lina, který nedávno odstoupil ze své pozice režiséra pro desátý díl série Rychle a zběsile. Nahradit by ho mohl francouzský filmař Louis Leterrier.

Jeden z nejlepších akčňáků osmdesátých let se dočká amerického remaku

John Woo patří mezi krále filmové akce. Však se stačí podívat na jeho pecky Hard Boiled a Killer. A právě druhý zmíněný film by se měl příští rok dočkat remaku, který vyjde pod platformou Peacock.

Nová edice Magicků se halí do mafiánského hávu

Nová edice Magic the Gathering připomíná svou stylizací půvab mafiánských filmů. Jde jak o jednotlivé karty, tak i využitý architektonický styl na kartách. A opět se do toho samozřejmě míchá Phyrexie.

Proč Čína neuvedla ve svých kinech Spider-Mana? Měla na studio Sony jeden absurdní požadavek

Zdá se, že v jistý čas byla Čína opravdu ochotná do svých kin pustit veleúspěšný třetí díl Spider-Mana s Tomem Hollandem. Měla ale určitý požadavek, který byl pro studio Sony naprosto nepřijatelný.