Zobrazit vše ve dne 28. 4. 2022

V černé komedii On the Count of Three si dva muži užijí poslední divoký den před sebevraždou

Že se o sebevraždě nežertuje? Ale kdeže! V komedii On the Count of Three bude toho humoru habaděj. Vyprávět bude o dvou zoufalcích, kteří se před sebevraždou rozhodnou prožít svůj den opravdu naplno.

Tales of the Jedi je animovaná antologie ze světa Star Wars

Konečně víme, co se skrývá pod názvem Tales of the Jedi, o němž se již několik měsíců spekuluje. Lucasfilm chystá kolekci animovaných kraťasů, které se zaměří na rytíře Jedi.

Ed Wood: nejhorší režisér v historii filmu

Ed Wood - poznámka pod čarou filmové historie. Nejhorší režisér všech dob a ten, kterému se Hollywood vysmívá celá desetiletí. Plán 9 z vesmíru nebo Nevěsta monstra. Jsou ty filmy opravdu tak špatné?

V hororu Watcher začne Američanku sledovat neznámý muž ve městě, kde řádí sériový vrah žen

Tak nám studio Shudder nadělilo plnohodnotný trailer na nadcházející hororový snímek jménem Watcher, který bude sledovat osudy mladé Američanky, jež brzy svého přesunu do Rumunska začne trpce litovat.

Komedie Bardo od oscarového režiséra Revenanta míří na Netflix

Slavný mexický režisér Alejandro González Iñárritu se po dlouhé době konečně vrací do světa filmu. A to s novou nostalgickou komedií jménem Bardo, kterou však nakonec vydá streamovací gigant Netflix.

Britská stanice ITV smazala část scény ze Spider-Mana. Údajně byla homofobní

S poněkud překvapivým krokem přišla britská televizní stanice ITV, která se rozhodla smazat část scény z prvního dílu Spider-Mana z roku 2002 od Sama Raimiho. Podle mnohých diváků byla homofobní.

Znovu ve Stínopádu! Co tam čeká Duše?

Věčné duše se dostaly do Stínopádu! Nalezly tam spojence a vydaly se na výpravu za informacemi. Co se jim podaří zjistit? A vydají se přímo za Nezzodanem?

Avatar 2: Známe datum zveřejnění prvního traileru! Tvůrci potvrzují oficiální název

Tak to vypadá, že prvního pořádného traileru na pokračování Avatara se dočkáme už patrně příští týden. Tvůrci navíc nejenom potvrdili oficiální název, ale také připravují vylepšenou verzi jedničky.

Nový trailer na horor Černý telefon vzbudí v každém rodičovi strach o své dítě

Studio Universal fanouškům nadělilo již druhý oficiální trailer na horor Černý telefon, kterého se dočkáme už za necelé dva měsíce. Ethan Hawke si v něm zahraje maskovaného sériového vraha dětí.