Zobrazit vše ve dne 28. 7. 2021
TOP 5 Epizoda S1E71

Nejvíc nenáviděné seriálové postavy

Na každou báječnou a oblíbenou postavu připadá minimálně jedna, kvůli které si občas i zařveme na obrazovku. Proto jsme si pro vás připravili žebříček TOP 5 nejvíc nenáviděných seriálových postav.

Lucifer vstupuje do poslední sezóny již letos

V rámci akce [email protected] nám tvůrci seriálového Lucifera oznámili datum premiéry šesté a poslední série. Součástí bylo i předvedení teaseru.

Nový trailer na Krotitele duchů slibuje nostalgickou jízdu i mnoho novinek

Po dlouhých letech se, zdá se, dočkáme skutečného pokračování legendárních krotitelů duchů. Nový trailer obsahuje vše, co od filmu chceme a mnohem více.

Seriál Kolo času se na Amazon Prime Video objeví již v listopadu/novembri 2021!

Panel společnosti Amazon Studios na virtuální akci [email protected] 2021 odhalil novinky týkající se seriálové adaptace knižní série Kolo času. První série se dočkáme již v listopadu/novembri 2021.

Netflix údajně připravuje seriál Dragon Age

O projektu bohužel zatím nevíme nic bližšího s výjimkou skutečnosti, že je seriál na motivy herní série Dragon Age od BioWare v aktivním vývoji. Tvůrci však mohou čerpat hned z několika médií.

Devátá série Dextera v prvním traileru!

Devátá a zároveň závěrečná série oblíbeného seriálu Dexter se na akci [email protected] 2021 ukázala v první traileru. Dexterovo poslední vraždění by mělo odstartovat již 7. listopadu/novembra 2021.