Zobrazit vše ve dne 26. 10. 2021

Hrdinové DC Comics proti armádě krvežíznivých upírů

Halloween se blíží a s ním i tematické série od známých komiksových vydavatelů. Nakladatelství DC Comics dneska odstartovalo dvanáctidílnou minisérii, ve které se superhrdinové postaví proti upírům.

Vrátí se někdy seriál Black Books?

Sitkom Black Books skončil před hodně dlouhou dobou. Existuje ale ještě nějaká šance, že by se jednoho dne vrátil? Možná. Ale bohužel je vcelku malá.

Ve věku 59 let zemřel na rakovinu James Michael Tyler. Představitel Gunthera ze seriálu Přátelé

Herec James Michael Tyler, který se především proslavil díky dvé ikonické roli Gunthera ze seriálu Přátelé, zemřel ve věku 59 let na rakovinu prostaty. Nedávno o tom veřejnost informoval jeho manažer.

Veterán z Expendables a Rockyho velký nepřítel natočil akčňák, ve kterém sám ztvárnil hlavní roli

V akčním nářezu Castle Falls se nám představí Dolph Lundgren, který se kvůli nemocné dceři pokusí získat 3 miliony dolarů. Ale jak už to tak bývá, žádná procházka růžovým sadem to rozhodně nebude.

Na seriál Poslední království naváže připravovaný celovečerní film

I přestože bude pátá série seriálu Poslední království tou poslední, ještě si nemusíte připravovat kapesníky. Na úspěch seriálu totiž naváže i celovečerní film od stejných tvůrců.

Tento týden s Na tahu (25.10. - 31.10.)

Poslední týden Štětcoberu je tady! Je nejvyšší čas chopit se štětců a ještě se zapojit. Kromě toho ve čtvrtek Věčné duše a speciální Lamy na tahu v sobotu.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #38

Chlast, slast

Věčné duše opustily město Othe a nechaly Mistralovu dračici daleko za sebou. Získaly ovšem od ní určité informace, které by jim mohly pomoci v boji proti Nezzodanovi.