Ezra Miller se pokládal za Ježíše s vlastním oltářem, který měl způsobit apokalypsu

Máme tu další velké Ezrovinky. A tentokrát pořádné. Server Vanity Fair odhalil o herci informace, které dokazují, že Ezra Miller alias Zhouba Havaje to patrně opravdu nemá v hlavně úplně v pořádku.

Amber Heard se inspiruje Ezrou Millerem? Hádka a modřiny jí nejsou cizí

Když už to vypadá, že Ezra dal na chvilku pokoj a oblékl beránčí roucho, své růžky vystrčila Amber Heard, která v Izraeli předvádí, že se umí po vzoru slavného Ezry také prát.

Zhouba Havaje míří k soudu. Ezra Miller, který na Islandu vedl ,,kult“, byl obviněn z vloupání do domu

Ezrovinky budou na dnešním Nerdfix Showtimu vskutku šťavnaté, protože problematický herec má za sebou další malér. Za ten už ale patrně ponese následky, protože kvůli němu příští měsíc zamíří k soudu.

Ezra Miller cestuje po USA s neprůstřelnou vestou a pistolí. Má to být ochrana před FBI a Ku Klux Klanem

Američané, třeste se! Po vaší zemi se patrně opět potuluje jedna z nejnebezpečnějších a nejbláznivějších hollywoodských hvězd. Ezra Miller je údajně znovu na cestách se svou přítelkyní Tokatou.

TOP 5 Epizoda S1E124

Nejkontroverznější momenty z Griffinových

Griffinovi, Griffinovi aneb Family Guy je seriál, kterému není cizí černý humor a staré dobré škádlení. Připravili jsme pro vás seznam epizod, ve kterých to scénáristé trochu přehnali.

Amber Heard podala žádost o zrušení rozsudku soudu kvůli falešnému porotci

O Amber Heard jsme již pár dní neslyšeli, ale nebojte se. Svého snu vyhrát spor s Johnnym Deppem se herečka stále nevzdala a kromě odvolání hledá i další cesty, jak docílit svého.

Velký comeback se nekoná. Kevin Spacey byl vyhozen z připravovaného historického velkofilmu

Herec Kevin Spacey se měl objevit v připravovaném historickém velkofilmu jménem 1242 - Gateway To The West, nicméně kvůli nedávnému obvinění ze sexuálního napadení se pro něho brány filmu zavřely.

,,Křivě vypovídala a měla by jít do vězení." Amber Heard je v hledáčku australské vlády i FBI

Soudní řízení s Johnnym Deppem není pro Amber Heard jediným problémem, kterému teď musí čelit. Politik Barnaby Joyce totiž požaduje vydání herečky k vyšetřování jejího prohřešku v Austrálii.

James Franco se několik let po obvinění ze sexuálního obtěžování vrací do světa filmu

James Franco čelil v letech 2018 a 2019 několika obvinění ze sexuálního obtěžování, v rámci čehož se na nějakou dobu vytratil z filmového světa. Jak se ale zdá, v brzké době se dočkáme jeho comebacku.

Dvě ženy promluvily o své nepříjemné zkušenosti, kterou měly s Ezrou Millerem

Herec a věčný potížista Ezra Miller za sebou zanechal spoustu zmučených duší. Dobrá, to jsme napsali možná moc dramaticky, ale rozhodně se hromadí počet lidí, kteří na něho nemají hezké vzpomínky.

Ezra Miller opět udeřil. Za transfóbní nacistku označil Němku, jejíž rodina přežila Holocaust

Z Ezry Millera se stává velká chodící katastrofa. Nedávno vyšlo najevo, že herec začal nadávat ženě v Berlíně, která ho pozvala k sobě do bytu. Označil ji nejenom za transfóbní, ale i za nacistku.

Vrátí se Johnny Depp do ikonické role kapitána Jacka Sparrowa? Disney by si to údajně přálo

Kariéra Johnnyho Deppa se opět začíná rozjíždět. Podle nových informací o herce projevilo zájem i samotné Disney. Přijme však herec nabídku poté, co jej předtím společnost z role vyhodila?

,,Není to ten člověk, kterým býval." Autor DC komiksů reaguje na problémy Ezry Millera

Kontroverze okolo osoby Ezry Millera v posledních měsících naplňují titulní stránky českých i zahraničních médií. Jak se k celé věci vyjádřil komiksový scenárista pro DC, Grant Morrison?

Kde je Ezra Miller? Údajně na farmě s konopím, zbraněmi a dětmi

Herec Ezra Miller před nějakou dobou zmizel. Podle nedávných informací by se ale měl nacházet na jisté konopné farmě, kde se nacházející nejenom malé děti, ale také řada útočných pušek a pistolí.

Herec ze seriálu Riverdale se přiznal k vraždě vlastní matky a plánování atentátu na kanadského premiéra

Čtyřiadvacetiletý herec Ryan Grantham, který se například objevil v populárním seriálu Riverdale, se přiznal z toho, že zabil svou vlastní matku. Následně chtěl také zavraždit kanadského premiéra.

„Mohou za to média“. Herečka Amber Heard poprvé promluvila o verdiktu soudu

Vyhlášení soudního rozsudku nedopadlo pro Amber Heard uspokojivě. Nyní proto promýšlí své další kroky a odvolává se proti "nespravedlivému" verdiktu.

Ezra Miller má další malér. Byl obviněn, že manipuloval nezletilou dívkou, které nabízel drogy a alkohol

Zhouba a největší postrach Havaje jménem Ezra Miller opět zasahuje! Tentokrát však slavný herec čelí obvinění rodičů osmnáctileté ženy, podle kterých Miller s jejich dcerou manipuloval a využíval ji.

Johnny Depp opět míří k soudu. Tentokrát však nikoliv kvůli Amber Heard

Zdá se, že rok 2022 bude pro herce Johnnyho Deppa pěkně náročný. Sotva s ním konečně skončilo jedno dlouhé soudní řízení, za měsíc se bude muset zúčastnit dalšího. Tentokrát už však ne s Amber Heard.

Verdikt vynesen! Amber Heard prohrála a Johnny Depp oslavuje

Soudní spor, který probíhal mezi Johhnym Deppem a Amber Heard patřil k nejsledovanějším událostem posledních dnů. Dnes byl vynesen verdikt, který herečce rozhodně nepřijde spravedlivý.

Čínský investor odstupuje od snímku Top Gun: Maverick kvůli vyzdvihování americké armády

Pokračování Top Gunu bylo očekávaným snímkem roku, a překvapivě úspěšným, což potvrzuje vysoká návštěvnost v kinech. Film však rozrušil čínskou společnost Tencent, která nyní od projektu odstoupila.

Kevin Spacey znovu čelí soudu, tentokrát ve Velké Británii

Kevin Spacey je opět v centru pozornosti kvůli dalšímu obvinění. Herec byl tentokrát obžalován ze sexuálního napadení tří mužů. Kromě USA se teď musí vypořádat i se soudem ve Velké Británii.

Amber Heard promluvila o tom, jak jí soudní spory s Deppem kariérně ublížily. Objeví se nakonec v Aquamanovi 2?

Již měsíc probíhá soudní řízení mezi Amber Heard a Johnnym Deppem o to, kdo komu více kariérně ublížil. Jaká je výpověď herečky a dovolí ji Warner Bros. zůstat ve sjednaných rolích?

Rick Riordan ostře vystoupil proti šikaně herečky Leah Jeffries: ,,Nic jste se z mých knih nenaučili"

Obsazení jedné z hlavních rolí v chystaném seriálu Percy Jackson and the Olympians se neobešlo bez problémů. Nyní je kritizována mladá představitelka Annabeth Chase, Leah Jeffries.

Frank Langella reaguje na obvinění ze sexuálního obtěžování: „Kultura rušení je protiklad demokracie"

Minulý měsíc byl představitel hlavní role v seriálu The Fall of the House of Usher vyhozen za sexuální obtěžování. V článku pro Deadline nyní na tuto událost reaguje a kritizuje jednání s jeho osobou.

Vydavatel Dark Souls: The Roleplaying Game se omlouvá a slibuje opravu vadných pravidel

Stolní RPG hra Dark Souls se potýká s řadou nedostatků, a to zejména v pravidlech. Situace se dostala tak daleko, že si hráči vytvářejí si jejich vlastní verze. Vydavatel se však rozhodl zakročit.

Johnny Depp končí s rolí kapitána Jacka Sparrowa. Do Pirátů z Karibiku se už nevrátí

Johnny Depp zažívá těžké okamžiky své kariéry od té doby, kdy jej Amber Heard nařknula z domácího násilí. Po roli Gellerta Grindelwalda z Fantastických zvířat nyní přichází o další ikonickou roli.

Ezra Miller byl zatčen na Havaji. Ano, zase

Na Havaji se herec Ezra Miller patrně fakt stane veřejným nepřítelem číslo jedna. Ani ne měsíc po zatčení v jednom místním karaoke baru byl herec zadržen za místní policí za napadení druhého stupně.

Proč byl Will Smith zrušený?

Kdo je také zmaten ze všeho, co se událo kolem herce Willa Smithe a komika Chrise Rocka na letošním odevzdáváním Oscarů, ten zde snad najde odpovědi. Nebo alespoň kecy toho slováka, co vede Nerdfix.

Akademie rozhodla. Will Smith dostal kvůli facce na Oscarech desetiletý trest

Po facce na Oscarech se nakonec Akademie opravdu rozhodla herce Willa Smithe náležitě potrestat. Smith se tak nesmí po dobu deseti let objevit na žádné akci, kterou bude Akademie v budoucnu pořádat.

Ezra Miller čelí soudnímu zákazu přiblížení za údajnou krádež a vyhrožování zabitím

Před několika dny si Ezra Miller pěkně zařádil v jednom karaoke baru na Havaji. Ovšem nikoliv tím dobrým a tancovacím způsobem. Místo toho totiž přišla řeč na vulgární nadávky a násilné obtěžování.

Will Smith dává oscarové Akademii sbohem

Will Smith v pátek oznámil, že se rozhodl rezignovat na své členství v americké filmové akademii. Učinil tak poté, co dal na předávání Oscarů facku Chrisu Rockovi za jeho žert na účet Smithovy ženy.

Ezra Miller zatčen na Havaji za napadání a urážení lidí v místním karaoke baru

Herec Ezra Miller se kapánek neudržel a začal v jednom karaoke baru na Havaji dělat trochu bordel. Nezůstal však pouze u vulgárních výrazů, údajně došlo i na konfrontaci. Herce posléze zatkla policie.

Jim Carrey je „znechucen“ jednáním Willa Smithe na Oscarech

V rozhovoru pro CBS Mornings, kde měl Carrey primárně hovořit o svém novém filmu Sonic 2, se také vyjádřil k situaci na Oscarech. A upřímně sdělil svůj názor na to, co si o Willu Smithovi myslí.

Will Smith se veřejně omluvil Chrisu Rockovi za facku na Oscarech

Na nedávném udělování Oscarů bylo v jednu chvíli velké horko. Chris Rock totiž dostal facku od Willa Smithe, který chtěl hájit čest své ženy. Před nějakou dobou se ale Smith za své chování omluvil.

Z Ms. Marvel se stal druhý Green Lantern. A fanoušci z toho nemají radost

Trailer na seriál o Ms. Marvel se setkal s negativními reakcemi mnoha zarytých i příležitostných fanoušků. Odsuzují zejména razantní změnu v jejích superschopnostech.

Letošní ročník Oscarů musí vyjmout až 12 hlavních kategorií z živého vysílání

Nečekaně malá sledovanost loňského ročníku udílení cen v oblasti filmu zapříčinila několik razantních změn ve vysílání. Jednou z nich je vyškrtnutí několika kategorií, které se ve vysílání neobjeví.

DiMaggio chce, aby bylo obsazení Futuramy lépe placeno

S nadšením ohledně vydání nových dílů Futuramy se pojí nespokojenost dabéra jedné z hlavních postav, Bendera. Herec nesouhlasí s platovými podmínkami, a to nejen svými, ale celého hereckého obsazení.

John DiMaggio nechce být nahrazen. Objeví se ikonický hlas Bendera v nové řadě Futuramy?

Na sociálních sítích se objevil nový hashtag #bendergate, lobující za návrat Johna DiMaggia do role Bendera. Není totiž jisté, zda se herec do své ikonické role Bendera vrátí.

Dwayne Johnson čelí ostré kritice z řad fanoušků i kolegů. Opravdu podporuje rasistické výroky Joea Rogana?

Dwayne Johnson je jedním z nejoblíbenějších amerických herců. Tedy byl, alespoň donedávna. Nyní musí herec čelit rozčileným fanouškům i kolegům za podporu influencera Joea Rogana.

Fanoušci žalují Universal Pictures, protože ve filmu z roku 2019 se neobjevila oblíbená herečka

Dva fanoušci Any de Armas žalují Universal. Tvrdí, že byli podvedeni klamavou reklamou k filmu Yesterday z roku 2019, protože herečka se objevila v traileru, ale ne v konečném sestřihu filmu.

J. K. Rowling údajně pozvání do výročního speciálu Harryho Pottera obdržela. Odmítla ho

Speciál ke dvacátému výročí vzniku filmové série Harryho Pottera k nám dorazí už zítra. Tvůrkyně celého kouzelnického světa se v něm však nakonec neobjeví. Sama autorka o to údajně však ani nestála.

O kauze mezi Johnny Deppem a Amber Heard vzniká dvoudílný dokument

Je to kauza, o které bezpochyby slyšel každý, kdo se o hollywoodský showbusiness trochu zajímá. Na základě dlouholetého sporu mezi Johnny Deppem a Amber Heard proto vzniká unikátní dokument.

Ruská policie vyšetřuje Netflix kvůli „gay propagandě“

Ruská Komisařka pro ochranu rodiny se domnívá, že Netflix šíří v pořadech pro mládež LGBT propagandu. Streamovací službě hrozí pokuta a zákaz působení na ruském trhu.

Představitel Moffa Gideona se nebál vyjít s pravdou ven. Nejlépe se mu pracovalo s Ginou Carano

Člověk by si myslel, že když přijde řeč na herečku Ginu Carano, tak ostatní herci ze seriálu Mandalorian budou spíše jen mlžit, přičemž se raději tématu vyhnou. V případě Moffa Gideona tomu tak není.

,,Chovala se jako diktátor,“ říká o bývalé Batwoman asistent produkce. Herečka na to zareagovala

Tak nám kauza s bývalou představitelkou Batwoman ještě pokračuje. Tentokrát proti ní vystoupil seriálový asistent produkce, ovšem herečka na jeho slova brzy zareagovala.

Netflix a Amazon sa dištancujú od Zlatých glóbusov kvôli nedostatku diverzity v HFPA

Spoločnosť HFPA stojaca za prestížnym ocenením Zlatý glóbus čelí závažným obvineniam z nedostatku diverzity a zneužívaniu právomocí. Už sa od nich dištancujú aj Netflix a Amazon.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E25

Depresivní Powerpuff Girls zničí vaši nevinnost a Joss Whedon také

Ve světe, kde filmová studia a televizní společnosti dělají live-action adaptace snad úplně všeho, se objevila live-action adaptace tak temná a depresivní, že bychom bez ní klidně mohli být.

Disney kvôli rasizmu zakazuje vybrané animované filmy detským divákom

Platforma Disney+ na detských účtoch neumožňuje prehrať si niektoré staršie animované filmy. Dôvodom sú predovšetkým rasové stereotypy. Nejde však o najšťastnejšie riešenie.

Byla Amber Heard vyhozena z Aquamana?

Herečka Amber Heard si toho preskákala dosť. Predovšetkým súdy s jej bývalým manželom Johnnym Deppom, ktoré negatívne ovplyvnili jej popularitu. Teraz sa zdá, že príde o rolu Mery v Aquamanovi.

Vyhodená Gina Carano chystá vlastný film: „Nemôžu nás zakázať, ak im to nedovolíme“

Herečka Gina Carano, ktorá spôsobila kontroverziu viacerými svojimi verejnými vyjadreniami, prišla o rolu Cary Dune v seriáli Mandalorian. K skutočnosti sa už vyjadrila a oznámila aj nový projekt.

Herec Jude Law sa vyjadril k "vyhadzovu" Johnnyho Deppa

Johnny Depp opustil filmovú sériu Fantastické zvery, no jeho herecký kolega a predstaviteľ Albusa Dumbledora/Brumbála Jude Law z toho nerobí veľkú drámu.

Fantastické zvieratá majú náhradu za Johnnyho Deppa

Nepríjemný odchod Johnnyho Deppa z role Gellerta Grindelwalda fanúšikov príliš nepotešil. Vieme však, kto ho nahradí...

Ľudia opäť volajú po zrušení Ricka a Mortyho

Staré kontroverzné video tvorcu populárneho animovaného seriálu Dana Harmona opäť koluje po sociálnych sieťach. Mnohí opäť požadujú trest za Harmonov prešľap.

Nová Batwoman potvrdená, Kate Kane bude vymenená za Ryan Wilder

Nedávno sme písali o inzeráte, ktorý odhalil podrobnosti o novej Batwoman. Teraz boli tieto informácie potvrdené priamo tvorcami seriálu a o novej postave prezradili aj podrobnosti.

Batwoman vymení nie len herečku, ale aj postavu. Privítajte Ryan Wilder

Odchod herečky Ruby Rose zo seriálu Batwoman pred začatím druhej série otriasol Arrowversom. Teraz sa ukazuje, že nová herečka nebude pokračovať ako Kate Kate, ale zobrazí úplne novú postavu.

Warner Bros. si vyslúžili hnev fanúšikov za to, že popriali Amber Heard k narodeninám

Herečka Amber Heard, ktorú môžete poznať ako Meru z Aquamana, mala narodeniny, k čomu jej poprali admini Aquaman Movie twitter účtu. Spustili tak lavínu negatívnych reakcií zo strany fanúšikov.

Fanúšikovské petície proti filmovému Flashovi a Mere z Aquamana

V posledných dňoch sa objavujú vcelku nelichotivé správy z osobného života Amber Heard a Ezra Millera. A hoci ide o dva nesúvisiace prípady, fanúšikovia proti obom spisujú petície.

Vývoj kauzy Depp-Heard značně zamotalo soukromé očko

Detektiva si najal tým filmové Mery, aby na Deppa našel co nejvíce špíny. Paradoxně se ale ukazuje, že je Jack Sparrow hotové neviňátko, což by mu ve vleklém soudním sporu mohlo značně pomoci.

Argo ukázalo „opravenú“ verziu komiksu Providence

Ak ste si objednávali komiksový omnibus Lovercraftovských poviedok Providence, možno vás zarazili chýbajúce texty v ôsmej kapitole. Argo teraz ukázalo nápravu.