To nic, drahá, v kinech se ti daří. A stejně tak i remasterovanému Avatarovi

Minulý týden vstoupil do kin očekávaný mysteriózní thriller To nic, drahá, který ovládl domácí box office. Lidé ale mají pořád zájem i o remasterovanou verzi legendárního Avatara od Jamese Camerona.

Kina ovládly neohrožené Amazonky. Očekávaný thriller od Olivie Wilde premiéruje už tento týden

V minulých dnech byl v amerických kinech největší zájem o historické drama jménem Válečnice, ve kterém se v hlavní roli představila Viola Davis. Thriller Don't Worry Darling premiéruje ve čtvrtek.

Spider-Man: Bez domova v TOP 5 nejvýdělečnějších filmů. Žižka v zahraničí příliš nezaujal

Návrat Spideyho do kin se vyplatil. I přestože zájem diváků v kinech po minulém víkendu zas klesl, snímku se podařilo překročit hranici dvou miliard. Jan Žižka se však potýkal s relativním nezájmem.

Spider-Man opět ovládl kina. Premiéra Jana Žižky už tento týden!

Třetí nejúspěšnější MCU film všech dob se vrací do kin se svou rozšířenou verzí. A samozřejmě je po minulém víkendu zcela ovládl. Tento týden také konečně premiéruje historický velkofilm Jan Žižka.

Poslední letní víkend byl pro tržby nejslabší. Diváky nejvíce táhli do kin britští upíři

Poslední víkend příliš lidí do kin nepřitáhl. Největší zájem byl o hororový thriller Pozvánka do pekla, který nám představí bandu snobských upírů. A na co se v kinech můžete těšit tento týden?

Top Gun: Maverick už se svými tržbami překonal dva Avengers snímky

Top Gun: Maverick stále válí i po téměř třech měsících od premiéry. Nedávno se pokračování slavné klasiky z 80. let podařilo se svými tržbami dokonce překonat ne jeden, ale hned dva Avengers filmy.

Bullet Train překonal původní rozpočet, šlape ale na brzdu. Jurský svět: Nadvláda se blíží k miliardě

Nadupaný akčňák Bullet Train stále táhne lidi do kin, ale jak se zdá, příliš dlouho už to patrně nepotrvá. Jurský svět: Nadvláda se zatím stále pomalými krůčky blíží k významné hranici jedné miliardy.

Unikátní snímek Všechno, všude, najednou se stal komerčně nejúspěšnějším filmem studia A24

Studio A24 může začít otevírat šampaňské, jeden z jejich nejnovějších snímků, přesněji Všechno, všude, najedou, se stal prvním filmem, který v celosvětových tržbách překonal hranici 100 milionů.

Liga supermazlíčků zaznamenala v kinech slibný start. Horor Nope stále čeká na svou velkou chvíli

Na konci minulého týdne vstoupil do kin animák DC Liga supermazlíčků, který si zatím komerčně vede poměrně slušně. To samé platí i pro film Elvis, který i měsíc po premiéře stále dobře vydělává.

Horor Nope zaznamenal v kinech slibný start. Top Gun: Maverick překonává slavné animáky

Minulý týden vstoupil do amerických kin dlouho očekávaný horor jménem Nope, který si vzal pod palec Jordan Peele. A zatím se mu docela daří. Top Gun: Maverick srazil na kolena první Ledové království.

Thor má za sebou úspěšný první víkend v kinech. Mimoni se blíží k půlmiliardě

Minulý pátek vstoupila do kin očekávaná marvelovka Thor: Láska jako hrom. A podle očekávání v nich opravdu válí. Úspěch slaví i druzí Mimoni, kteří se se svými tržbami blíží k hranici půlmiliardy.

Top Gun: Maverick jako první film roku 2022 překročil miliardovou hranici. Proč je to tak významné?

Doctor Strange pokořen. Na jeho místo krále box officu 2022 usedl Top Gun: Maverick, který už má na kontě více než jednu miliardu dolarů. Z jednoho určitého důvodu je tento úspěch ale velice významný.

Top Gun rychle dohání Doctora Strange. Třetí Jurský svět překonal půlmiliardovou hranici

Na nejnovější Top Gun lidé stále chodí nadšeně do kin. Pokud si udrží své tempo, mohl by se z něho brzy stát komerčně nejúspěšnější film roku 2022. Jurský svět: Nadvláda už vydělal přes půlmiliardu.

Top Gun: Maverick kvapem dohání Batmana. Doctor Strange se škrabe k jedné miliardě

Nový Top Gun v kinech i nadále válí. Svým dosavadním výdělkem se tak rychle blíží k číslům, kterými se může chlubit Batman od Matta Reevese. Doctor Strange je i nadále nejvýdělečnějším filmem roku.

Top Gun: Maverick vyloženě válcuje kina. Z čeho však může mít Tom Cruise největší radost?

Top Gun: Maverick už je několik dní v kinech. A zdá se, že se bude jednat o jeden z nejúspěšnějších filmů roku. Jak z komerčního hlediska, tak i z toho kritického. Z čeho může mít Tom Cruise radost?

Batman pokořen. Nový Doctor Strange se stal nejvýdělečnějším filmem roku 2022

Komiksový čaroděj sesadil z komerčního trůnu netopýřího ochránce Gothamu. Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství už vydělal více než 800 milionů dolarů, čímž se stal zatím nejúspěšnějším filmem roku.

Doctor Strange 2 vyloženě válcuje kina. Už je třetím nejvýdělečnějším filmem letoška

První marvelovka roku 2022 má velice slibný start. Po svém zahajovacím víkendu dokázala celosvětově vydělat přes 400 milionů dolarů, čímž se z ní levou zadní stal jeden z nejúspěšnějších filmů roku.

Ježek Sonic 2 se stal nejvýdělečnějším videoherním filmem v historii Spojených států

Druhý díl filmového Sonica zaznamenal další velký úspěch. Svým výdělkem do domácího box officu už překonal i první díl, díky čemuž se z něho stal vůbec nejvýdělečnější videoherní film v historii USA.

Animák Zlouni ovládl domácí box office. Fantastická zvířata se propadla na třetí místo

Po víkendu má domácí box office nového krále. A tím je slušně hodnocený animák Zlouni, který ve Spojených státech vešel do kin minulý týden. Fantastická zvířata se tak propadla až na třetí místo.

Třetí Fantastická zvířata měla nejhorší otevírací víkend ze všech filmů ze světa Harryho Pottera

Nad třetím dílem Fantastických zvířat se i nadále stahují mračna. Pokud se box office snímku nezlepší, je možné, že dojde ke kompletnímu zrušení celé série. Batman mezitím překonal Sebevražedný oddíl.

Druhý filmový Sonic v kinech boří rekordy. Morbiova krátká zlatá éra je u konce

Druhý díl filmového Sonica měl opravdu velice úspěšný úvodní víkend v amerických kinech. Ze všech filmových adaptací videoher vlastně i nejúspěšnější. Naopak Morbius už do kin téměř vůbec neláká.

Ztracené město už v domácím box officu překonává Batmana

Už nějakou dobu je v kinech ve Spojených státech dobrodružná komedie jménem Ztracené město, která si zatím rozhodně nevede vůbec špatně. Po svém prvním víkendu dokonce svým výdělkem pokořila Batmana.

The Batman už vydělal v celosvětových pokladnách více než půl miliardy dolarů

Od svého uvedení do kin The Batman a jeho představitel Robert Pattinson sklízí jeden úspěch za druhým. Mezi ně také patří velmi vysoké tržby ve většině světových kin, kde je návštěvnost stále vysoká.

Nathan Drake svede bitvu s Batmanem o korunu krále kin. Spider-Mana zahnal Pes

Filmová adaptace slavné videohry Uncharted slaví mimořádný komerční úspěch. V domácím prostředí si udržuje první místo, ovšem to se může v následujících týdnech kvůli premiéře Batmana rychle změnit.

Nový Spider-Man poráží Avatara. Stal se třetím nejvýdělečnějším filmem v americké historii

Cameronův Avatar už není na třetím místě nejvýdělečnějšího filmu v USA a Kanadě. Přebral mu ho totiž extrémně úspěšný Spider-Man: Bez domova, který i po pár měsících od své premiéry boří rekordy.

Vřískot sesadil z trůnu Spider-Mana. Domácí box office v Severní Americe má nového krále

Spider-Man: Bez domova už po minulém víkendu nevládne americkým a kanadským kinům. Na jeho trůn totiž usedl pátý díl slavné hororové série Vřískot, který přes víkend dokázal vydělat přes 30 milionů.

Nevídaný rekord! Spider-Man: Bez domova svým komerčním úspěchem překonal Avengers

Před několika lety se to málem podařilo Black Pantherovi, ale nakonec druhý díl o Avengerech nepřekonal. Co se ale nepodařilo jemu, tak zas dokázal nový Spider-Man. A ten dokonce zašel ještě dále.

Resident Evil ve filmu - podprůměrná adaptace, nadprůměrný výdělek

Zombie apokalypsa patrí u fanúšikov žánru k obľúbeným koncom sveta. Dramatický scenár, v ktorom civilizáciu zrichtuje horda krvilačných nemŕtvych sa manifestoval aj vo filmovej sérii Resident Evil.

Ledové Království 2 překonalo predikce výdělků o neuvěřitelných 27 milionů dolarů

Po šesti letech jsme se konečně dočkali druhého filmu ze světa Ledového Království. Film ve světe slaví úspěch a to svědčí i o samotných výdělcích z prvních promítání.