Zobrazit vše ve dne 11. 7. 2022

V oficiálním traileru na akční řežbu Day Shift se Snoop Dogg a Jamie Foxx vydají na lov upírů

Netflix se konečně pochlubil plnohodnotným trailerem na nadcházející akční jízdu jménem Day Shift, ve které se herci Jamie Foxx a Snoop Dogg rozhodnou vydat se na lov krvelačných a hrozivých upírů.

Stranger Things S4: Rozpačitý návrat do Upside Down ve velkém stylu

Pokračování sci-fi fenoménu se vrací. Bohužel však v nepříliš dobré formě. Ač čtvrtá řada Stranger Things trpí řadou chyb, dokáže zabavit skvělými momenty.

Trailer na jihokorejský akčňák Carter představí zběsilou cestu agenta, který má v ústech bombu

Na začátku příštího měsíce nám Netflix představí nový akční film jménem Carter, který pochází z jihokorejské produkce. Hlavním hrdinou se stane agent s amnézií, kterého klidný den opravdu nečeká.

Morgan Freeman a Juliette Binoche zazáří v thrilleru Paradise Highway, který si posvítí na obchod s lidmi

Lionsgate na konci měsíce představí zbrusu nový thriller jménem Paradise Highway, ve kterém se v hlavních rolích představí Morgan Freeman a Juliette Binoche. Oběma půjde o záchranu jisté mladé dívky.

Slepičí úlet 2 nabírá na palubu hvězdy ze Hry o trůny

Někdy v průběhu roku 2023 se k nám přiřítí pokračování velice úspěšného animáku Slepičí úlet. A konečně se nám začíná pořádně formovat obsazení. Ve druhém díle tak uvidíme dvě hvězdy ze Hry o trůny.

Nová seriálová adaptace povídky Zánik domu Usherů hlásí dotočeno

Režisér Mike Flanagan se rozhodně nefláká. Nejenže ještě letos bude mít premiéru jeho nová série Půlnoční klub, ale také nedávno úspěšně dokončil produkci seriálové adaptace Zániku domu Usherů.

Thor má za sebou úspěšný první víkend v kinech. Mimoni se blíží k půlmiliardě

Minulý pátek vstoupila do kin očekávaná marvelovka Thor: Láska jako hrom. A podle očekávání v nich opravdu válí. Úspěch slaví i druzí Mimoni, kteří se se svými tržbami blíží k hranici půlmiliardy.