Zobrazit vše ve dne 25. 4. 2022

V černé komedii The Kill Room si zahrají dvorní herci Quentina Tarantina

V černé komedii jménem The Kill Room se mají hlavních rolí ujmout Uma Thurman a Samuel L. Jackson, kteří si po dlouhé době konečně zahrají zase spolu. Přidat se k nim má i herec Joe Manganiello.

Christian Bale jako Nicolas Cage? Možná od toho nebylo daleko!

Který herec může nejlépe ztvárnit Nicolase Cage? Tak odpověď je jasná, je to přímo sám Nicolas Cage! Ale co kdyby se k tomu neměl? Scénáristé hercova nejnovějšího filmu ale měli vymyšlené alternativy.

Scénář pro filmovou Farmu zvířat od Andyho Serkise napíše tvůrce komedie Sousedi

Andy Serkis chce natočit novodobou filmovou adaptaci Farmy zvířat už hezkých několik let. A věci se konečně dávají do pohybu. Jméno filmaře, který se má postarat o scénář, však může být překvapující.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #57

Služebníci Havraní Královny

Kam se přesunuly Věčné duše společně s celým mlýnem? To se nechte překvapit. Jisté ovšem je, že na tomto místě potkají krom obvyklých problémů i malou hvězdu naděje.

Stanice The CW patrně zruší dva seriály z univerza Arrowverse

Universum Arrowverse nečekají úplně nejlepší časy. Stanice The CW se patrně chystá zrušit dva ze svých superhrdinských seriálů, nicméně zatím není jasné, které série tento neblahý osud přesně potká.

V Saúdské Arábii se fanoušci na Doctora Strange v mnohovesmíru šílenství nepodívají

Nový Doctor Strange dostal v Saúdské Arábii červenou kvůli přítomnosti homosexuální postavy. Předprodej vstupenek byl již zrušen také v Kataru a Kuvajtu.

Magic: The Gathering bude zdražovat kvůli zvyšujícím se nákladům na výrobu a distribuci karet

Zvyšování cen po celém světě se nevyhne ani zábavnímu průmyslu. Dalším, kdo ze svých spotřebitelů bude brzy požadovat více peněz je společnost Wizards of the Coast.

Fanoušci Firefly, zbystřete. Letos se na motivy slavného seriálu dočkáme zbrusu nové deskovky

Ještě letos se můžeme těšit na příchod zcela nové deskové hry, která bude vycházet z univerza slavného seriálu Firefly. Deskovka by měla vyjít přibližně někdy v období, kdy známá série oslaví 20 let.

Ve třetí sérii Zaklínače se objeví oblíbená slavnost z druhé knihy povídek

Natáčení třetí série Zaklínače je v plném proudu a my již známe informace, které více odhalí její příběh. V nové sezóně se totiž objeví zdánlivě zapomenutá událost, která se mohla objevit již dříve.

Komiks Fortnite X Marvel: Nulová válka láká trailerem

Očekávaná série Fortnite X Marvel: Nulová válka dorazí k nám až začátkem června, ale to autorům nebrání vypustit nový trailer, který nám ukáže, jakým směrem se bude tato limitovaná série ubírat.

Animák Zlouni ovládl domácí box office. Fantastická zvířata se propadla na třetí místo

Po víkendu má domácí box office nového krále. A tím je slušně hodnocený animák Zlouni, který ve Spojených státech vešel do kin minulý týden. Fantastická zvířata se tak propadla až na třetí místo.