Zobrazit vše ve dne 15. 8. 2022

The Gray Man sice přináší velké herce, ale mizerný zážitek

Před nedávnem na Netflix konečně dorazil jeho zatím nejdražší projekt, film Gray Man. Očekávání tedy byla velká. Výsledek však působí přinejlepším průměrně.

Mel Gibson bude v krimi Bandit spolupracovat s legendárním kanadským zlodějem

Příští měsíc se můžeme těšit na zbrusu nový snímek jménem Bandit, který bude vycházet podle činů slavného kanadského zloděje Kena Leishmana, jenž se taktéž proslavil díky své přezdívce Flying Bandit.

Které DC projekty jsou „v bezpečí“ před osudem, který zastihl zrušenou Batgirl?

Studio Warner Bros. Discovery s celým DC univerzem opravdu řádně zatřáslo. Po zrušení filmu o Batgirl tak mezi fanoušky vyvstaly obavy z toho, zda podobný osud nezastihne také další velké projekty.

Rod Draka už za několik dní na HBO Max. Co si o seriálu myslí G. R. R. Martin?

Premiéra první řady Rodu Draka dorazí už za pouhých několik dní. Celou už ji ale zhlédl sám autor G. R. R. Martin, který už na ni má svůj vlastní názor. A zdá se, že je s výsledkem opravdu spokojený.

Středověká komedie Catherine Called Birdy sleduje dívku, před kterou slovo „svatba“ nikdy neříkejte

Amazon nám na podzim nadělí středověkou komedii jménem Catherine Called Birdy, která vychází podle stejnojmenné knihy z roku 1994. Sleduje osudy mladé dívky, která se žádných okolností nechce vdávat.

Bullet Train překonal původní rozpočet, šlape ale na brzdu. Jurský svět: Nadvláda se blíží k miliardě

Nadupaný akčňák Bullet Train stále táhne lidi do kin, ale jak se zdá, příliš dlouho už to patrně nepotrvá. Jurský svět: Nadvláda se zatím stále pomalými krůčky blíží k významné hranici jedné miliardy.