Zobrazit vše ve dne 2. 5. 2022

Marvel mění plány. Dva očekávané MCU snímky si prohodily datum premiéry

Ani rok 2023 nebude na MCU filmy chudý. Kromě Strážců Galaxie na nás totiž čeká i Ant-Man and the Wasp: Quantumania a The Marvels. Lidé z Marvelu se ale nedávno rozhodli, že musí dojít k určité změně.

Skrblík McKvák a jeho epický soundtrack

Skrblík McKvák, nebo po slovensky Držgroš McDuck je originální dobrodruh s epickým životním příběhem zapsaným v komiksové knize Život a doba Skrblíka McKváka. A má epický soundtrack!

Představitel Daryla Dixona se stal terčem nahněvaných fanoušků. AMC a Negan ho brání

I přestože Norman Reedus, který v The Walking Dead ztvárňuje Daryla, patří mezi nejoblíbenější herce známého seriálu AMC, nedávno se na něj snesla vlna pobouřených reakcí od fanoušků. O co přesně šlo?

Ježek Sonic 2 se stal nejvýdělečnějším videoherním filmem v historii Spojených států

Druhý díl filmového Sonica zaznamenal další velký úspěch. Svým výdělkem do domácího box officu už překonal i první díl, díky čemuž se z něho stal vůbec nejvýdělečnější videoherní film v historii USA.

Podle prvních reakcí se film Borderlands zdá být věrnou a důstojnou adaptací herní předlohy

Na akci CinemaCon z minulého týdne byla představena asi minutová pasáž z nadcházející filmové adaptace Borderlands. A podle prvních reakcí se zdá, že tvůrci se v mnoha ohledech trefili do černého.

Do pokračování seriálu Zlatá sedmdesátá se má vrátit většina hlavních postav

V polovině podzimu nám Netflix oznámil, že chystá pokračování seriálu Zlatá sedmdesátá, které ponese název Zlatá devadesátá. Fanoušky tak zajímalo, zda se do něho vrátí i stará dobrá šestice hrdinů.

Deskovka Pac-mana se konečně dostala i k nám

Klasiku z doby videoherních automatů nesoucí jméno Pac-man zná snad každý. Nejnovější deskoherní adaptace ji přenáší velmi věrně. Ve všem dobrém i špatném, co nám přinesla již původní předloha.

Na internet uniklo cameo z druhého dílu Doctora Strange. A fanoušci z něho jásají

Není už žádným překvapením, že ve druhém díle Doctora Strange se dočkáme celé řady hereckých legend, které ztvární nejrůznější postavy z celého marvelovského univerza. O kom tedy bude v článku řeč?