Zobrazit vše ve dne 9. 5. 2022

Služba Disney+ láká na oficiální a pořádně nabitý český TV spot

Už téměř za měsíc bude v České republice a na Slovensku premiérovat známá streamovací služba Disney+. V rámci toho se tak česká pobočka rozhodla vydat půlminutový televizní spot. Dáte službě šanci?

TOP 5 Epizoda S1E112

Seriály, které se oplatí vidět aspoň jednou

Připravili jsme seznam pěti seriálů, které podle nás trvale zapůsobily na kulturní povědomí. Tohle je TOP 5 seriálů, které se oplatí vidět aspoň jednou.

Michael Keaton natočí thriller Knox Goes Away, ve kterém ztvární demencí trpícího nájemného vraha

Slavný představitel Batmana hodlá natočit svůj druhý film, který se bude jmenovat Knox Goes Away. Zaměřit by se měl na před zákonem prchajícího nájemného vraha, kterému byla diagnostikována demence.

V thrilleru Cordelia začne život paranoidní ženy ovlivňovat tajemný soused s neznámými úmysly

Studio Screen Media nám na konci měsíce nadělí nový thriller jménem Cordelia. Vyprávět bude o paranoidní ženě, která zůstane přes víkend doma sama. Její život ale začne ovlivňovat tajemný soused.

Doctor Strange 2 vyloženě válcuje kina. Už je třetím nejvýdělečnějším filmem letoška

První marvelovka roku 2022 má velice slibný start. Po svém zahajovacím víkendu dokázala celosvětově vydělat přes 400 milionů dolarů, čímž se z ní levou zadní stal jeden z nejúspěšnějších filmů roku.

Frank Langella reaguje na obvinění ze sexuálního obtěžování: „Kultura rušení je protiklad demokracie"

Minulý měsíc byl představitel hlavní role v seriálu The Fall of the House of Usher vyhozen za sexuální obtěžování. V článku pro Deadline nyní na tuto událost reaguje a kritizuje jednání s jeho osobou.

Fanoušci seriálu Cobra Kai, zbystřete. Pátá řada k nám dorazí už za čtyři měsíce!

Velice milého překvapení se dočkali fanoušci seriálu Cobra Kai. Očekávaná pátá řada totiž nedorazí na konci roku, ale už na začátku podzimu. Je také možné, že se bude už jednat o řadu předposlední.

První oficiální trailer na Avatara 2 je konečně zde

Trailer na Avatara 2 hodlají tvůrci oficiálně vydat online za několik dní. Jelikož ale už premiéroval v kinech spolu s druhým Doctorem Strangem, fanoušci ho na sociálních sítích sdíleli o něco dříve.

Seznamte se s novým představitelem Doctora Who

Letos se dočkáme poslední epizody seriálu Doctor Who, ve které slavnou postavu ztvární Jodie Whittaker. V roce 2023 bude pochodeň předána herci jménem Ncuti Gatwa, který se stane čtrnáctým Doctorem.