TOP 5 Epizoda S1E83

Herci, se kterými se nedá pracovat

Někteří herci se neumí chovat vůči svým hereckým kolegům a už vůbec režisérům, které by měli poslouchat. My jsme pro vás připravili TOP 5 herců, se kterými se nedá pracovat.

Bývalý voják se stane novým trenérem školního veslařského týmu, aby je dovedl za vytouženými medailemi

Od režiséra akčních krimi thrillerů se představí napínavé a emotivní drama o skupince veslařích, která ztrácí veškerou naději na to, že to někdy někam dotáhnou. Změní to jejich nový trenér?

Působivá představa fanouška: Remake The Simpsons: Hit and Run

Animovaný americký seriál Simpsonovi zná každý. O to překvapující je, že je tahle značka ve videoherním světě dosti přehlížená. Fanoušek alespoň ukázal, jak by vypadal remake Hit and Run.

TOP 5 Epizoda S1E56

Herci, kteří kradou kaskadérům práci

Natáčení filmů, především těch akčních, je někdy nebezpečné zaměstnání. Herci proto mají po ruce kaskadéry, kteří za ně zaskakují v nebezpečných situacích a akčních scénách.

Alternativní scénář Star Wars epizody IX ve fandovském komiksu

Star Wars Duel of the Fates byl název první verze scénáře, který byl diametrálně odlišný od toho co jsme nakonec ve vzestupu Vzestup Skywalkera.

Záchrana malého chlapce v tureckém sociálním dramatu Papírový život již brzy na Netflixu

Ne každé dětství je zalité sluncem a radostí. Toto poselství divákům již brzy předá Netflix pomocí nadcházejícího sociálního dramatu Papírový život, jež se nedávno představilo v oficiálním traileru.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #8

Napřed práce, potom zábava

Věčné duše uzavřely jeden z problémů, který v minulosti způsobily. Odstranily obrovské žabí monstrum jménem Blob a nyní řeší otázku přesunu zpět do Království. Vítejte u nové epizody Věčných duší!

Fanouškovský film ze světa Tolkiena s názvem Stíny Kraje ve finální traileru

Český fanouškovský film podle knih od Tolkiena s názvem Stíny Kaje se ukazuje ve finálním traileru. Celý dvacetiminutový film by se měl následně objevit někdy v roce 2021.

Koncept Billyho Crammera ukazuje, jak by mohl vypadat trailer pro filmový Cyberpunk 2077

Youtuber Billy Crammer nedávno ukázal na svém youtubovém kanále, jak by mohl vypadat trailer pro filmovou adaptaci Cyberpunku 2077. Trailer je mixem záběrů ze hry a známých sci-fi filmů.

Práce na druhej sérií Zaklínača sa môžu začať, britské štúdia otvárajú brány

Britské televízne štúdio Arborfiled, ktoré stojí za Netflixovským Zaklínačom, konečne otvára svoje brány aj keď v čiastočne obmedzenom režime. Postupne sa tak vracia k produkcií seriálov.

Údajně se má pracovat na hře s Daredevilem

Leak pochází z 4chanu, takže je tu vysoká šance, je to jenom snůška keců. Ale proč se nezasnít.

Výjimeční jsou trpce vtipný komentář ze světa sociální práce

Film Výjimeční od režisérsko-scénáristické dvojice Erica Toledana a Oliviera Nakacheho je již jejich sedmým společným filmem. Drama vyprávějící o životě obyčejných lidí, kteří chtějí konat dobrou věc.

Monika Rambeau bude v seriálu WandaVision pracovat pro organizaci SWORD

V seriálu WandaVision uvidíme Moniku Rambeau z filmu Captain Marvel jako agentku tajné intergalaktické organizace SWORD. Prozrazují to fotky z natáčení.

Začaly práce na druhé řadě Zaklínače. Showrunnerka slíbila přímočarejší vyprávění

První řada Zaklínače zaznamenala na Netflixu velký úspěch a koncem minulého roku se stala tématem číslo jedna. Není divu, že už začaly práce na dvojce. Co se změní? Vyšla i „mapa“ vysvětlující…