Zobrazit vše ve dne 7. 7. 2022

Michael Mann skutečně dohlédne na další filmový díl Nelítostného souboje

Příští měsíc se do knihkupectví dostane kniha Heat 2, která bude vycházet ze slavného filmu Nelítostný souboj. Michael Mann se nechal slyšet, že by knihu rád eventuálně převedl do filmové podoby.

Unikátní adaptace Mozartovy Kouzelné flétny připomíná kombinaci Harryho Pottera a Narnie

Ještě letos bychom se měli dočkat zcela zbrusu nového dobrodružného filmu jménem Kouzelná flétna, který by měl zajímavým způsobem zadaptovat slavnou stejnojmennou operu od Wolfganga Amadea Mozarta.

Thriller Emily the Criminal bude vyprávět příběh ženy, která se kvůli dluhům vydá na dráhu zločinu

Příští měsíc se můžeme těšit na nový thriller jménem Emily the Criminal, který bude vyprávět o ženě v nelehké životní situaci. Kvůli dluhům se totiž rozhodne vydělat si peníze nelegálním způsobem.

Horor Hypochondriac oživí noční můry mladého hrnčíře s pěkně temnou minulostí

Na konci měsíce se můžeme těšit na zbrusu nový horor jménem Hypochondriac, který bude vyprávět mladém a nadějném hrnčíři jménem Will. Toho však žádné klidné a pokojné chvíle rozhodně nečekají.

Známe odpověď na otázku, proč Ant-Man nevletěl Thanosovi do zadku

Palčivá otázka, která dlouho trápila nemálo fanoušků Avengers má oficiální odpověď. Proč Ant-Man nevletěl Thanosovi do zadku, aby rychle ukončil tragické události během posledního snímku Avengers?

Viola Davis zazáří v historickém filmu Válečnice v roli generálky afrických Amazonek

Už téměř za dva měsíce nám studio Sony představí svůj nový film, kterým bude Válečnice. Tento historický velkofilm se zaměří na oddíl ženských bojovnic, který musí chránit své království před hrozbou.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E9

Homoloby od Disney? Ach, hrůza! A povinný Ezra Miller

Lidi jsou strašně pobouřeni pusou dvou animovaných žen a to tak, že hodně. To Ezra Miller se skrývá před zákonem a konečně se mu zřítila snad i kariéra. Kromě kauziček se ale zaměříme i na HBO.

Druhá řada Record of Ragnarok dostala trailer

Anime seriál Record of Ragnarok se objevil na Netflixu minulý rok. Jelikož je příběh neuzavřen, očekávala se druhá řada. Nový trailer tak láká na pokračování boje lidstva o právo na existenci.

Christian Bale a Margot Robbie se budou snažit prokázat svou nevinu v detektivce Amsterdam

David O. Russell se vrací! A ve velkém stylu, protože už ke konci roku nám nadělí svůj hvězdně osazený film, který ponese název Amsterdam. V hlavních rolích se objeví Christian Bale a Margot Robbie.

Tvůrci Stranger Things se vrhají na live-action adaptaci Death Note

Stranger Things momentálně slaví obrovský úspěch se čtvrtou sezónou, tak proč by si tvůrci tohoto seriálu nevyzkoušeli udělat hranou verzi jednoho z nejpopulárnějších anime?