Zobrazit vše ve dne 20. 10. 2021
TOP 5 Epizoda S1E83

Herci, se kterými se nedá pracovat

Někteří herci se neumí chovat vůči svým hereckým kolegům a už vůbec režisérům, které by měli poslouchat. My jsme pro vás připravili TOP 5 herců, se kterými se nedá pracovat.

V nelítostné hře Apex bude muset Bruce Willis bojovat o holý život

Parta sebevědomých lovců se už nemůže dočkat, až v lesích bude lovit jednoho bývalého policajta. Nemají však ani ponětí, s kým vlastně mají co do činění.

Hrozivá panenka ze Hry na oliheň existovala ještě před vznikem seriálu. Můžete se na ni přijet osobně podívat

Panenka ze Hry na oliheň byla pro mnohé fanoušky děsivou podívanou. Zároveň se z ní ale stal i jeden z nejvíce ikonických symbolů celého seriálu. Měli byste odvahu se na ni podívat na vlastní oči?

Mel Gibson si zahraje v seriálovém prequelu na Johna Wicka

Seriál ze světa Johna Wicka právě nabral jednu velkou hvězdu! Do prostředí nájemných zabijáků se podívá i drsňák Mel Gibson, který se jinak v seriálech neobjevuje.

Quentin Tarantino sdělil, že jeho posledním filmem by klidně mohl být Kill Bill 3

Desátý film Quentina Tarantina by měl být zároveň i jeho posledním snímkem, co kdy natočí. Je ale nějaká šance, že by režisér svou kariéru zakončil pokračováním Kill Billa?

Zaklínač: V prequelovém seriálu Blood Origin uvidíme i Marigolda

Proutnického barda uvidíme i v dalším zaklínačském seriálu, který se odehrává stovky let před událostmi v původním seroši od Netflixu. Jak je to ale možné?