Zobrazit vše ve dne 8. 10. 2021
Stream novinky Epizoda S1E11

Horor, kam se podíváš

Do Česka a na Slovensko konečně přichází HBO Max, akorát si na něj ještě trochu počkáme. HBO GO ale stále jede a s ním i ostatní streamovací platformy. A my se na ně znovu podíváme.

Hrdinové seriálu Ragdoll budou pátrat po strašlivém sériovém vrahovi a jeho znetvořených obětech

Stanice AMC se již téměř za měsíc pochlubí novým krimi seriálem, ve kterém bude muset skupina poldů vypátrat sériového vraha, jenž zanechává své oběti v opravdu hrůzostrašném stavu. Podíváte se?

Bývalý voják se stane novým trenérem školního veslařského týmu, aby je dovedl za vytouženými medailemi

Od režiséra akčních krimi thrillerů se představí napínavé a emotivní drama o skupince veslařích, která ztrácí veškerou naději na to, že to někdy někam dotáhnou. Změní to jejich nový trenér?

Love Hard vyobrazí noční můru všech lidí, kteří jdou na první Tinder rande

Používáte Tinder? A domluvili jste si někdy přes něj rande? Pokud ano, určitě jste před ním měli obavu, že na něj nakonec dorazí někdo úplně jiný. A přesně to se stalo hrdince v komedii Love Hard.

Nové Star Wars knihy nabídnou příběhy Luka, Landa, Obi-Wana a Anakina

V knize Shadow of the Sith bude Luke Skywalker a Lando Calrissian pátrat po planetě Exegol, zatímco Brotherhood nabídne příběh z Klonových válek. V plánu je také antologie pro mladší čtenáře.

Reboot zombie jízdy Resident Evil má první trailer! Film se vrátí ke kořenům slavné videoherní série

Pokud už jste nad filmovými adaptacemi známé herní série dávno zlomili hůl, možná byste měli ještě zbystřit. Přichází totiž zcela nový díl, který se pokusí filmové značce obnovit dávno zašlou slávu.