Zobrazit vše ve dne 3. 3. 2021
TOP 5 Epizoda S1E50

Nejlepší filmoví draci

Pokud bychom si měli ze všech filmových monster a zvířat vybrat jen jedno, pak bychom bez váhání zvolili draky. Proto jsme se rozhodli, že podíváme se na ty nejlepší filmové draky.

Záchrana malého chlapce v tureckém sociálním dramatu Papírový život již brzy na Netflixu

Ne každé dětství je zalité sluncem a radostí. Toto poselství divákům již brzy předá Netflix pomocí nadcházejícího sociálního dramatu Papírový život, jež se nedávno představilo v oficiálním traileru.

Horor Kill Creek čtenáře zavede do strašidelného domu uprostřed kansaské pustiny

Na pulty českých knihkupectví opět míří další román se strašidelným domem v hlavní roli. Tentokrát se však nejedná o další knihu od Darcy Coates, ale o román Kill Creek od Scotta Thomase.

Nové animační studio bude produkovat filmy a seriály ze světa Avatara

Nickelodeon rozšiřuje vesmír Avatara: Legendy o Aangovi a Legenda Korry. Nově založené animační studio s původními tvůrci se bude zaobírat výhradně filmy a seriály z tohoto světa.

Nové vydání třetího dílu Neuromancera vyjde na jaře

Kultovní kyberpunkový román Neuromancer se v osmdesátých letech dočkal dvou volně navazujících pokračování. Třetí díl s podtitulem Hardcore Mona Lisa se během tohoto jara dočká nového českého vydání.

Osudová přitažlivost se bude zrcadlit v romantickém dramatu Long Weekend

Studio Sony Pictures láká na zamilovanou atmosféru dlouhých letních večerů a nespoutané svobody. Romantické drama Long Weekend se představilo v oficiálním traileru.