Zobrazit vše ve dne 8. 1. 2020

Začaly práce na druhé řadě Zaklínače. Showrunnerka slíbila přímočarejší vyprávění

První řada Zaklínače zaznamenala na Netflixu velký úspěch a koncem minulého roku se stala tématem číslo jedna. Není divu, že už začaly práce na dvojce. Co se změní? Vyšla i „mapa“ vysvětlující…

Netflix seriál Zámek a klíč dostal trailer a bude kompletne v češtine

Seriál Zámek a klíč natočený podľa rovnomennej komiksovej predlohy od Joea Hilla dostal trailer, dátum premiéry a bude mať aj komplet český dabing.

Ako by vyzeral Pán prsteňov, keby ho spravili Kubrick a Beatles?

Filmár Alex Skorkin dal dokopy trailer na Pána prsteňov, keby ho koncom 60tych rokov robil režisér Stanley Kubrick v spolupráci s kapelou The Beatles.

Netflix láká na druhou řadu Sexuální výchovy

Druhá řada oblíbeného Netflixovského komediálního seriálu se ukazuje v oficiálním traileru. Série má premiéru 17. ledna/januára.

Komediální seriál Mythic Quest: Raven's Banquet odhalí strasti při vývoji videoher

Seriál od autorů It's Always Sunny in Philadelphia se zaměří na fiktivní studio, které připravuje největší masivně multiplayerou hru všech dob. V traileru jsou záběry z Kingdom Come: Deliverance.

Lovci nacistů se vydají pomstít už 21. února

Amazon Prime Video přichází s dalším originálním seriálem, který dokazuje, že tato služba může zdatně konkurovat ostatním placeným médiím.

Trailer na nový Short Trek Children of Mars prekvapuje

Oficiálne filmy zo Star Trek univerza nazvané Short Treks prinášajú teraz už pravidelne krátke príbehy týkajúce sa nových postáv. Najnovší sa odohráva pred seriálom Star Trek: Picard.

Nové zvěsti o Star Wars The High Republic Era

Čtete správně nejedná se o slavnou éru The Old Republic, kterou znáte z her knih nebo komiksů, ale o úplně jiné období.