Avatar Berny

Kryštof Bernatík - Berny Redaktor

Mladý člověk zabývající se psaním, hraním, sledováním filmů a informačními technologiemi. Ve volném čase si nejraději zahraje nějakou střílečku z pohledu první osoby nebo závodní hru. Zároveň je obrovský fanoušek filmové série Star Wars.

Nový člen redakce
71 publikací
0 recenzí
30 komentářů
Článek Novinka

Randy Pitchford odhalil režiséra filmu Borderlands

Konečně známe režiséra připravovaného Borderlands filmu a také víme, že se dalších podrobností o tomto snímku dozvíme na Gearbox’s PAX East show 27. 2.

Článek Novinka

U autorů The Division nadále probíhá vývoj hry na motivy Avatara

Producent studia Massive, Jesper Karabanov, potvrdil, že před téměř třemi lety oznámená hra inspirovaná filmem Avatar je stále ve vývoji a vývojáři o ní nesmí mluvit.

Článek Novinka

Pojďte se podívat na ty nejlepší filmy podle BAFTA Awards

Proběhl další ročník předávání filmových cen British Academy Film Awards. Známe všechny vítěze. Bohužel na úplně nejlepší film si do kina v aktuální době nezajdeme.

Článek Novinka

Druhá řada seriálového Zaklínače nebude dělat stejné chyby

Producentka seriálu Zaklínač se rozpovídala o jeho druhé řadě. Prý nechtějí opakovat stejné chyby, a dokonce přepracují design nilfgaardské zbroje.

Článek Novinka

Budeme si moci zakoupit repliku Baby Yody v životní velikosti

Na přelomu léta se dočkáme autentické repliky roztomilého Baby Yody, která bude za poměrně přijatelnou cenu a bude se vážně dost podobat originální postavě.

Článek Novinka

Uniklé obrázky ukazují zrušený animovaný film, který měl hráče připravit na The Last of Us Part II

Podívejte se na uniklé obrázky zrušeného animovaného filmu The Last of Us, který měl objasnit dění mezi první a druhou hrou studia Naughty Dog.

Článek Novinka

Dishonored získá vlastní stolní hru

Steampunková stealth hra Dishonored se dočká své vlastní stolní hry kombinující staré známé prvky se zajímavými novinkami.