Zobrazit vše ve dne 10. 5. 2022

Knižní novinky 2.5.–8.5.: Nebe versus peklo

Inferium pod útokem nebeské Demokratické republiky Eden, Spider-Man a Deadpool na výletě a barbarské kmeny válčící proti civilizačnímu pokroku. To vše a mnohem víc naleznete v Knižních novinkách.

James Franco si v thrilleru Mace zahraje zápornou roli úplatného a nebezpečného poldy

Režisér Jon Amiel se vrací do filmového světa. Někdy po roce 2022 nám totiž nadělí svůj nový film, který by měl nést název Mace. James Franco si v něm má zahrát roli zkaženého a nebezpečného poldy.

Disney+ má pro české předplatitele zaváděcí nabídku. Jdete do toho?

Už téměř za měsíc dorazí do našich končin streamovací platforma Disney+. A pokud zvažujete, že si službu budete předplácet, tak možná by vás mohla zaujmout nová zaváděcí nabídka. Dáte službě šanci?

V novém klipu na film o kariéře Elvise Presleyho to král Rock ´n´ Rollu pěkně rozjede

Na konci příštího měsíce se podíváme do padesátých let USA, které ovládne hudební legenda Elvis Presley. Baz Luhrmann o něm totiž natočil slibně vypadající film, na který nedávno vyšel nový klip.

V komediálním hororu Unhuman najede skupina středoškoláků přímo do hnízda hladových zombíků

Už na začátku léta k nám doputuje zbrusu nový komediální horor, který ponese název Unhuman. Vyprávět bude o skupince středoškolských studentů, kteří se budou muset společně postavit chodícím mrtvolám.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #59

Mašinérie naděje

V minulých dílech se Věčné duše ocitly uprostřed Stínopádu, který dlouhé dny překonávaly, aby našly stvořitele Que T., Pozua.

Natáčení Black Panthera bez Chadwicka Bosemana bylo "zvláštní", svěřil se Martin Freeman

Martin Freeman, který hraje postavu Everetta Rosse, promluvil o natáčení Black Panthera bez zesnulého představitele Black Panthera. Jaký byl návrat na plac a jak se s nepřítomností herce vyrovnal?

Pokračování oblíbené filmové klasiky Hříšný tanec našlo svého režiséra

V roce 2024 nám studio Lionsgate nadělí pokračování slavného Hříšného tance. Film už navíc zná svého režiséra, postará se o něj talentovaný filmař, který nám například nadělil povedenou komedii 50/50.

Třetí série Love, Death & Robots má plnohodnotný trailer. Přečtěte si popis jednotlivých epizod

Už 20. 5. 2022 se na Netflix přiřítí třetí řada oblíbeného seriálu Love, Death & Robots. Tvůrci tak konečně vydali nejenom oficiální a plnohodnotný trailer, ale také název a popis jednotlivých epizod.