Romeo a Julie s žalobou na Paramount za zneužívání dětí kvůli nahotě neuspěli

Představitelé Romea a Julie z filmu z roku 1968 podali na začátku roku žalobu na studio Paramount za údajné zneužívání dětí kvůli nahotě. Podle soudního rozhodnutí se ale zdá, že oba herci mají smůlu.

Kleopatra od Netflixu čelí žalobě egyptské vlády za blackwashing

Že jsou v historickém filmu dobové, či kulturní nepřesnosti jako diváci chápeme a jsme ochotni respektovat. Ale dokument bez skutečných pramenů, na který je za to ihned podána žaloba, to je novinka.

Juror #2: Nový film Clinta Eastwooda nabírá na palubu Kiefera Sutherlanda

Herec a režisér Clint Eastwood plánuje natočit snímek jménem Juror #2, který má být údajně zcela posledním v jeho kariéře. Film tak nedávno nabral na palubu hvězdu ze slavného seriálu 24 hodin.

Proběhlo soudní řízení s Jonathanem Majorsem. Herec čelí jednoletému trestu vězení

Problematický herec Jonathan Majors, který se měl stát velkou hvězdou MCU, se nedávno virtuálně zúčastnil soudního řízení. Pokud bude herec shledán vinným, může si odsedět celý jeden rok ve vězení.

Hereckou kariéru Jonathana Majorse ohrožuje další malér

Tak se zdá, že věci se pro Jonathana Majorse, hvězdu z MCU a filmu Creed 3, nevyvíjí úplně nejlépe. Opustila ho totiž agentura Entertainment 360, což by mohl být začátek konce hercovy kariéry.

Legendární Clint Eastwood připravuje svůj údajně zcela poslední film

Clint Eastwood, herecká a režisérská legenda, připravuje svůj nový thriller jménem Juror #2, který by měl být podle všeho jeho posledním zrežírovaným filmem. Snímek vznikne pod dohledem Warnerů.

Jeden z tvůrců Ricka a Mortyho byl obviněn z domácího násilí. V seriálu končí

Justin Roiland, hlas Ricka a Mortyho a jeden z tvůrců celého seriálu, byl obviněn z domácího násilí, přičemž mu hrozí až 7 let vězení. Stanice Adult Swim se s ním proto rozhodla ukončit spolupráci.

Soud vynesl rozsudek nad obžalovaným Ezrou Millerem

Ezra Miller nedávno opět stanul před soudem, kde se řešil jeho případ vloupání se do cizího domu a drobné krádeže alkoholu. A jak to nakonec pro problematického herce dopadlo? Vlastně docela dobře.

Soud s Ezrou Millerem bude pokračovat až po novém roce

Problematický herec Ezra Miller minulý měsíc stanul před soudem, který však bude ještě pokračovat. A to krátce po začátku příštího roku, kdy se možná konečně rozhodne, co ho vlastně čeká za osud.

Ezra Miller stanul před soudem. Hrozí mu až 26 let za mřížemi

Dnes ráno proběhlo ve Vermontu soudní řízení s problematickým Ezrou Millerem, který je obviněn z vloupání do cizího domu a krádeže alkoholu. Pokud by byl shledán vinným, hrozí mu až 26 let vězení.

Film o soudním procesu mezi Johnnym Deppem a Amber Heard představuje oficiální trailer

Krátce před premiérou snímku Hot Take: The Depp/Heard Trial, který je zfilmovanou verzí známého procesu mezi Johnnym Deppem a Amber Heard, se streamovací služba Tubi pochlubila oficiálním trailerem.

Soudní proces mezi Johnnym Deppem a Amber Heard se dočká filmového zpracování

Soud mezi Johnny Deppem a Amber Heard se před několika měsíci stal na internetu vyloženou senzací. Není proto divu, že o celé události vniká celovečerní snímek, kterého se dočkáme už příští týden.

Ezra Miller se omluvil za své chování z minulosti. Oznámil, že podstupuje léčbu

Zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak. Ezra Miller se skutečně omluvil za veškeré své lumpárny, které v posledních měsících natropil. Znamená to tedy, že filmového Flashe nezastihne osud Batgirl?

Zhouba Havaje míří k soudu. Ezra Miller, který na Islandu vedl ,,kult“, byl obviněn z vloupání do domu

Ezrovinky budou na dnešním Nerdfix Showtimu vskutku šťavnaté, protože problematický herec má za sebou další malér. Za ten už ale patrně ponese následky, protože kvůli němu příští měsíc zamíří k soudu.

Amber Heard podala žádost o zrušení rozsudku soudu kvůli falešnému porotci

O Amber Heard jsme již pár dní neslyšeli, ale nebojte se. Svého snu vyhrát spor s Johnnym Deppem se herečka stále nevzdala a kromě odvolání hledá i další cesty, jak docílit svého.

Velký comeback se nekoná. Kevin Spacey byl vyhozen z připravovaného historického velkofilmu

Herec Kevin Spacey se měl objevit v připravovaném historickém velkofilmu jménem 1242 - Gateway To The West, nicméně kvůli nedávnému obvinění ze sexuálního napadení se pro něho brány filmu zavřely.

,,Křivě vypovídala a měla by jít do vězení." Amber Heard je v hledáčku australské vlády i FBI

Soudní řízení s Johnnym Deppem není pro Amber Heard jediným problémem, kterému teď musí čelit. Politik Barnaby Joyce totiž požaduje vydání herečky k vyšetřování jejího prohřešku v Austrálii.

Akčňák Wrong Place, jeden z úplně posledních filmů Bruce Willise, se pochlubil oficiálním trailerem

Studio Vertical Entertainment nám příští měsíc představí svůj nový akční thriller jménem Wrong Place, jenž bude jedním z úplně posledních filmů, ve kterých uvidíme legendárního herce Bruce Willise.

NERDTIME Epizoda S1E8

Streamovací války, Moskva loví ruské autory, Johnny Depp jde zase k soudu

Mezi streamovacími platformami budou téct pakety! Disney+ je již na českém a slovenském trhu a my jsme se na něj vrhli, jako vzteklí šakali.

Herec ze seriálu Riverdale se přiznal k vraždě vlastní matky a plánování atentátu na kanadského premiéra

Čtyřiadvacetiletý herec Ryan Grantham, který se například objevil v populárním seriálu Riverdale, se přiznal z toho, že zabil svou vlastní matku. Následně chtěl také zavraždit kanadského premiéra.

Bruce Campbell zareagoval na fanoušky, kteří chtějí, aby nahradil Amber Heard v roli Mery

Někteří fanoušci by v roli princezny Mery z Aqumana rádi viděli někoho jiného, hlavně ne Amber Heard. Jedním z předních kandidátů se stal i herec Bruce Campbell, který na přání fanoušků zareagoval.

„Mohou za to média“. Herečka Amber Heard poprvé promluvila o verdiktu soudu

Vyhlášení soudního rozsudku nedopadlo pro Amber Heard uspokojivě. Nyní proto promýšlí své další kroky a odvolává se proti "nespravedlivému" verdiktu.

Ezra Miller má další malér. Byl obviněn, že manipuloval nezletilou dívkou, které nabízel drogy a alkohol

Zhouba a největší postrach Havaje jménem Ezra Miller opět zasahuje! Tentokrát však slavný herec čelí obvinění rodičů osmnáctileté ženy, podle kterých Miller s jejich dcerou manipuloval a využíval ji.

Johnny Depp si založil TikTok. Jeho první video vyvolalo negativní reakci tiskové mluvčí Amber Heard

Známý herec Johnny Depp se rozhodlo na svém TikToku vydat krátké video, které sloužilo jako poděkování veškerým jeho podporovatelům. Na video však také zareagovala tisková mluvčí jeho bývalé manželky.

Johnny Depp opět míří k soudu. Tentokrát však nikoliv kvůli Amber Heard

Zdá se, že rok 2022 bude pro herce Johnnyho Deppa pěkně náročný. Sotva s ním konečně skončilo jedno dlouhé soudní řízení, za měsíc se bude muset zúčastnit dalšího. Tentokrát už však ne s Amber Heard.

Amber Heard ještě nechce házet flintu do žita. Hodlá se odvolat proti soudnímu verdiktu

Tak se zdá, že Amber Heard se nechce s verdiktem jejího soudního řízení s Johnny Deppem jen tak smířit. Podle nedávných informací se totiž hodlá proti rozhodnutí soudu odvolat. Čeká nás druhé kolo?

Johnny Depp vyhrál nad Amber Heard! A co teď?

Soudní proces mezi Amber Heard a Johnnym Deppem je u konce a teď už víme, že Johnny vyhrál ve většině obvinění. Co to ale znamená pro nás, diváky a konzumenty?

Kdo by mohl Amber Heard nahradit v Aquamanovi? Fanoušci mají jasno. Právnička Johnnyho Deppa

Teprve nedávno byla spuštěna fanouškovská petice, která požaduje, aby Amber Heard byla v Aquamanovi nahrazena hvězdou z jejího procesu s Johnny Deppem. Tou se stala mladá právnička Camille Vasquez.

Verdikt vynesen! Amber Heard prohrála a Johnny Depp oslavuje

Soudní spor, který probíhal mezi Johhnym Deppem a Amber Heard patřil k nejsledovanějším událostem posledních dnů. Dnes byl vynesen verdikt, který herečce rozhodně nepřijde spravedlivý.

Kevin Spacey znovu čelí soudu, tentokrát ve Velké Británii

Kevin Spacey je opět v centru pozornosti kvůli dalšímu obvinění. Herec byl tentokrát obžalován ze sexuálního napadení tří mužů. Kromě USA se teď musí vypořádat i se soudem ve Velké Británii.

V seriálu Man vs. Bee svede Rowan Atkinson velkolepý a bláznivý souboj s malou včelkou

Představitel Mr. Beana se postaví jedné zatraceně vytrvalé včele, která mu začne dělat ze života peklo. Včelka to bude tak otravná a odolná, že Rowan Atkinson se na ni rozhodne vytáhnout i plamenomet.

Johnny Depp by se do role kapitána Jacka Sparrowa ještě možná mohl vrátit

Hollywoodský producent Jerry Bruckheimer v nedávném rozhovoru odhalil, že o budoucnosti Johnnyho Deppa v Pirátech z Karibiku se bude ještě rozhodovat. Jeho odchod ze série tak ještě není definitivní.

Nad Amber Heard se stahují mračna

Soudní proces, kde Johnny Depp žaluje Amber Heard pro pošpinění pověsti i kariéry, se nyní pro herečku nevyvíjí moc dobře. Proto učinila jedno razantní rozhodnutí, které by jí mělo pomoct spor vyhrát.

Johnny Depp končí s rolí kapitána Jacka Sparrowa. Do Pirátů z Karibiku se už nevrátí

Johnny Depp zažívá těžké okamžiky své kariéry od té doby, kdy jej Amber Heard nařknula z domácího násilí. Po roli Gellerta Grindelwalda z Fantastických zvířat nyní přichází o další ikonickou roli.

Hvězdu ze seriálu The Boys zatkla ve Španělsku policie

Ve Španělsku došlo k incidentu, do kterého se musela následně zapojit i sanitka s policií. Jeho součástí byl i herec Antony Starr, který si kvůli němu musel dokonce na jednu noc posedět ve vězení.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E63

Vysoudíme z vás duši! Ale nejdřív HBO MAX!

HBO Max se konečně dostává i k nám, jen si na to ještě nějakou tu chvíli počkáme. Už i Disney se usmířil se Scralett Johansson, zato Jižní Korea cení zoubky. My vám o tom všem povíme za 90VTEŘIN.

Jižní Korea žaluje Netflix, požaduje finanční kompenzaci za údržbu přetížené sítě

Jihokorejský poskytovatel internetových služeb SK Broadband žaluje americký Netflix kvůli rapidnímu nárůstu datového toku v souvislosti se streamováním populárních titulů z lokální produkce.

Slavná popová hvězda bojuje za svou svobodu. Dokument Britney vs. Spears má první trailer

Slavná zpěvačka to v posledních několika letech rozhodně neměla jednoduché. Dokument od Erin Lee Carr vám ukáže proč.

V zajetí démonů 3: Kvalitní film, ale slabší horor

Série The Conjuring stále patří mezi to nejlepší, na co se lze v rámci současného hororu podívat. Třetí část kráčí ve stopách kvality svých předchůdců, příběh už však není tak děsivý.

Svět studenta filmové vědy se hroutí po obvinění z vraždy, kriminální drama Monster se ukazuje v oficiálním traileru

Nadaný student elitní školy prochází složitými soudními bitvami, které mohou vést až k tomu, že stráví zbytek života za mřížemi. Kriminální drama Monster se představilo v oficiálním traileru.

Byla Amber Heard vyhozena z Aquamana?

Herečka Amber Heard si toho preskákala dosť. Predovšetkým súdy s jej bývalým manželom Johnnym Deppom, ktoré negatívne ovplyvnili jej popularitu. Teraz sa zdá, že príde o rolu Mery v Aquamanovi.

Rosamund Pike jako ďábelská zákonná zástupkyně v černé komedii Jako v bavlnce

Netflix nedávno vypustil oficiální trailer snímku Jako v bavlnce, který oplývá velice temným humorem a hvězdným obsazením. Komediální snímek již brzy zamrazí nejen starší generaci diváků.

Kriminální minisérie The Investigation znovu otevře případ brutální vraždy švédské novinářky

Diváky HBO čeká výlet do nejtemnějších vod dánské kriminalistiky. Minisérie The Investigation zvěční jeden z nejsurovějších případů posledních let.

Soudní drama The Mauritanian v únoru pronikne do podsvětí amerického právního systému

Kevin Macdonald otevře skutečný příběh Mauritánce vězněného v kubánském zálivu Guantánamo Bay. Studio STXfilms nedávno představilo oficiální trailer soudního dramatu s hvězdným obsazením.

Ralph Wiggum obhajuje Barta Simpsona u školního soudu

Vánoce se pomalu blíží, listopad/november právě překročil svou polovinu a lidé potřebují nějaké to odreagování. S tím by vám naštěstí mohlo pomoci nové číslo pravidelného měsíčníku Bart Simpson.

Johnny Depp se vzdal role ve Fantastických zvířatech 3 kvůli soudním sporům

Johny Depp, který měl hrát černokněžníka Grindelwalda ve třetích Fantastických zvířatech, dobrovolně odstoupil na žádost Warner Bros. Můžou za to spory s jeho exmanželkou.

Netflix odmieta obvinenie z porušenia autorského práva za film Enola Holmes

Film Enola Holmes od Netflixu, ktorý adaptuje dielo americkej autorky zamerané na sestru Sherlocka Holmesa, je predmetom žaloby zo strany Conan Doyle Estate. Právnici Netflixu obvinenia odmietajú.

Stranger Things a Netflix čelia obvineniu z porušenia autorských práv

Úspešný Netflixovský originál Stranger Things čelí obvineniu z porušenia autorských práv. Bratia Dufferovci sa bránia a hovoria o konšpiráciách. Nejde pritom o prvé takéto obvinenie.

Netflix ukázal prvé obrázky z Enoly Holmes, čelí kvôli nej obvineniu z porušenia autorských práv

Mladšia sestra Sherlocka Holmesa, Enola Holmes, mieri na Netflix. Postava sa ukázala na prvých oficiálnych fotkách, služba však čelí obvineniu z porušenia autorských práv.

Warner Bros. si vyslúžili hnev fanúšikov za to, že popriali Amber Heard k narodeninám

Herečka Amber Heard, ktorú môžete poznať ako Meru z Aquamana, mala narodeniny, k čomu jej poprali admini Aquaman Movie twitter účtu. Spustili tak lavínu negatívnych reakcií zo strany fanúšikov.

Vývoj kauzy Depp-Heard značně zamotalo soukromé očko

Detektiva si najal tým filmové Mery, aby na Deppa našel co nejvíce špíny. Paradoxně se ale ukazuje, že je Jack Sparrow hotové neviňátko, což by mu ve vleklém soudním sporu mohlo značně pomoci.

Hodiny posledního soudu 1

Geoff Johns
2020