Zobrazit vše ve dne 16. 6. 2022

Ana de Armas jako Marilyn Monroe v prvním traileru na snímek Blond

Netflix nám konečně nadělil první trailer na nadcházející snímek Blond, ve kterém se Ana de Armas ujme role slavné zpěvačky, herečky a modelky Marilyn Monroe. Podívat se na něj můžete uvnitř článku.

Rakeťák nepatří mezi to nejlepší od Pixaru, ale i tak vás chytne za srdce

Návrat do světa Toy Story je tady! A vlastně ne. Možná trochu jo. Spin-off Rakeťák sice není o hračce, ale reálný Buzz je vlastně stejný jako hračka. Kvality původního Toy Story se ale nedočkáte.

Bruce Campbell zareagoval na fanoušky, kteří chtějí, aby nahradil Amber Heard v roli Mery

Někteří fanoušci by v roli princezny Mery z Aqumana rádi viděli někoho jiného, hlavně ne Amber Heard. Jedním z předních kandidátů se stal i herec Bruce Campbell, který na přání fanoušků zareagoval.

Sylvester Stallone zazáří v mafiánském seriálu Tulsa King od scenáristy thrilleru Sicario

Na konci letošního podzimu se můžeme těšit na zbrusu nový seriál jménem Tulsa King, ve kterém si Sylvester Stallone zahraje drsňáckého mafiána. O seriál se postaral scenárista krimi thrilleru Sicario.

Populární anime Overlord ohlásilo datum vydání pro čtvrtou sérii spolu s prvním trailerem

Společnost Kadokawa zveřejnila trailer a datum vydání pro čtvrtou sezónu populárního anime Overlord. Premiéra je zatím ohlášena pouze pro japonský trh, ale je jisté, že brzy na to dorazí i k nám.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #63

Zkrocení zlé zvěře

Věčné duše se po ne přílíš dlouhé době opět setkávají a zjišťují, že určité události se děly příliš podezřele současně. Je možné, že Myriada a Gentleman mají prsty v předchozích útocích.

V novém traileru změří Kocour v botách síly s Velkým zlým vlkem a Zlatovláskou

Dreamworks nám nedávno nadělil druhý oficiální trailer na očekávaný animák jménem Kocour v botách: Poslední přání. Dočkáme se v něm nejenom Velkého zlého vlka, ale i Zlatovlásky a jejích medvědů.

Miranda Otto se po téměř dvaceti letech vrací do role rohanské štítonošky Éowyn

V roce 2024 se dočkáme dalšího filmu ze světa Středozemě, ovšem tentokrát ve stylu anime. Zaměří se na slavnou rohanskou válku, přičemž vyšlo najevo, že se v něm také dočkáme představitelky Éowyn.

Ryan Gosling jako sexy panák Ken na první fotce k filmu o Barbie

Příští léto se dočkáme snímku o životě panenky Barbie, ve kterém hlavní roli ztvární Margot Robbie. Připojí se k ní Ryan Gosling, který si zas zahraje Kena. A konečně s ním máme také první fotku.