Zobrazit vše ve dne 13. 7. 2022
NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E10

Proč nevletěl Ant-Man Thanosovi do prdele? Protože Top Gun 3. Ha ha!

Ezra Miller je pořád nejhorší, Amber Heard také a proto se zaměříme i na jiné zprávy. Například jsme se konečně dověděli, proč Ant-Man neskočil do Thanosovy prdele (téměř).

Drew Karpyshyn doufá, že dostane možnost vrátit se ke Star Wars

Autor trilogie o Darthu Baneovi a knih navazujících na hru Star Wars: The Old Republic je podle svých slov připraven vrátit se do předaleké galaxie. Podle něj stačí, když ho pozve společnost Disney.

Horor What Josiah Saw si posvítí na hrůzostrašnou minulost rodiny z pěkně pochmurné farmy

Na začátku příštího měsíce nám služba Shudder nadělí svou další hororovou podívanou, kterou bude snímek What Josiah Saw. Zaměří se na rozvrácenou rodinu na jisté farmě, na níž se stalo něco hrozivého.

,,Křivě vypovídala a měla by jít do vězení." Amber Heard je v hledáčku australské vlády i FBI

Soudní řízení s Johnnym Deppem není pro Amber Heard jediným problémem, kterému teď musí čelit. Politik Barnaby Joyce totiž požaduje vydání herečky k vyšetřování jejího prohřešku v Austrálii.

James Franco se několik let po obvinění ze sexuálního obtěžování vrací do světa filmu

James Franco čelil v letech 2018 a 2019 několika obvinění ze sexuálního obtěžování, v rámci čehož se na nějakou dobu vytratil z filmového světa. Jak se ale zdá, v brzké době se dočkáme jeho comebacku.

Thriller Fall vám potvrdí, že šplhat na rozpadající se rádiové věže je hodně špatný nápad

Studio Lionsgate nám nadělilo nový plnohodnotný trailer na thriller Fall, ve kterém dvě mladé ženy uvíznou na vrcholu půlkilometrové a rozpadající se rádiové věže. Mají nějakou naději na záchranu?