Zobrazit vše ve dne 6. 5. 2022

Scenáristka Amerického psycha chystá mysteriózní thriller o vraždící katoličce

Filmařka Guinevere Turner, která se podílela na tvorbě známého filmu Americké psycho, hodlá zadaptovat román Dona Roffa do filmové podoby. Vyprávět bude o dívce, která se nemůže ubránit touze zabíjet.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství je úchvatný bordel

MCU se dostalo do fáze, kdy se již zkrátka může stát cokoliv a to v jakékoliv realitě. Jak ale film tohle vše vysvětluje? A dokázal hlavně přinést něco nového? Tenhle film zkrátka není pro všechny.

V černé komedii Dinner in America se spřátelí žhářská rocková hvězda s šikanovanou dívkou

Oceňovaná komedie jménem Dinner in America míří z festivalů i mezi široké publikum. Vyprávět bude o dívce, která to dá dohromady s pěkně divokou rockovou hvězdou. Táhnou se za ní však samé problémy.

Tvůrce thrilleru Collateral a slavný bestsellerový autor představují akčňák Interceptor

Už za necelý měsíc se na Netflixu dočkáme akčního thrilleru Interceptor, v němž se bude zachraňovat vzdálená stanice s nukleárním arzenál před skupinkou ozbrojených a pěkně nebezpečných teroristů.

V akčňáku Blowback se hlavní hrdina rozhodne pomstít se lidem, kteří ho připravili o lup z banky

Už brzy k nám od studia Saban Films přisviští nový akčňák jménem Blowback. Vyprávět bude o zločincovi jménem Nick, proti kterému se obrátí jeho vlastní parťáci z loupeže. Vydá se tak na cestu pomsty.

Fantasy drama The Lost Girls bude neobvyklým podáním příběhu o Petru Panovi

Studio Vertical Entertainment nám příští měsíc nadělí nové fantasy drama, které ponese název The Lost Girls. Vyprávět bude o čtyřech generacích žen, kterým se pokusil změnit život legendární Petr Pan.

Nad Amber Heard se stahují mračna

Soudní proces, kde Johnny Depp žaluje Amber Heard pro pošpinění pověsti i kariéry, se nyní pro herečku nevyvíjí moc dobře. Proto učinila jedno razantní rozhodnutí, které by jí mělo pomoct spor vyhrát.