Zobrazit vše ve dne 15. 6. 2022

„Mohou za to média“. Herečka Amber Heard poprvé promluvila o verdiktu soudu

Vyhlášení soudního rozsudku nedopadlo pro Amber Heard uspokojivě. Nyní proto promýšlí své další kroky a odvolává se proti "nespravedlivému" verdiktu.

Jaká bude naše budoucnost s příchodem nových technologií? To ukáže dokumentární seriál Netflixu

Pokud se vám stýská po Černém zrcadle, možná by vám mohl udělat radost nadcházející seriál Jaká je budoucnost, jenž si posvítí na všechny hypotetické vynálezy, kterých by se lidstvo mohlo dočkat.

Prequel k Hunger Games nabírá na palubu nové splátce a mentory

Prequel k Hunger Games jménem The Ballad of Songbirds and Snakes představuje nejnovější herecké posily. Ty se tak připojují k dvěma hlavním představitelům, kterými jsou Tom Blyth a Rachel Zegler.

Netflix oznámil novou reality show, která vychází ze seriálu Hra na oliheň. Vstoupit do ní můžete i vy

Netflix je na seriál Hra na oliheň náležitě pyšný. Jakby také ne, však se jedná o jednu z jeho nejpopulárnějších sérií. Nyní ovšem připravuje zbrusu novou reality show, které se můžete zúčastnit i vy.

Zemřel herec a dabér Dalimil Klapka, hlas poručíka Columba a Franka z Mafie

Ve věku 89 let nás po dlouhém boji s rakovinou opustil jeden z nejpopulárnějších a nejvšestrannějších dabérů. Dalimil Klapka se zapsal do povědomí diváků a hráčů i jako děda Simpson nebo Leo Galante.

Co musíte vidět na Disney+

Je to tady. V České republice a na Slovensku byla spuštěna služba Disney+, takže jsme ji jako redakce již důkladně prozkoumali. Přinášíme vám naše redakční doporučení, co byste měli na Disney+ vidět.

Guillermo del Toro se pochlubil novými fotkami z jeho dospělejší verze příběhu o Pinocchiovi

Na konci roku se můžeme těšit na zbrusu novou verzi slavného příběhu o dřevěném chlapci Pinocchiovi. Tu si vzal na starost režisér Guillermo del Toro, tentokrát nás však čeká dospělejší podívaná.