Třetí série Zaklínače k nám dorazí až v létě roku 2023

Konečně přibližně víme, kdy k nám dorazí třetí řada seriálového Zaklínače od Netflixu. Ale pokud jste čekali, že by to mohlo být už někdy na začátku příštího roku, tak pro vás máme špatnou zprávu.

Natáčení třetí řady Zaklínače je u konce

Štáb seriálového Zaklínače nedávno oznámil, že byla konečně ukončena hlavní část produkce chystané třetí řady. V té se dočkáme nejenom mnoha ikonických sekvencí z knih, ale i příchodu nových postav.

Druhá řada Rodu Draka možná nabere parádní posilu. Geralta z Rivie a Wandu Maximoff

Nedávno odstartovaný prequel na slavnou Hru o trůny možná nabere parádní posilu. Začalo se totiž šuškat o tom, že ve druhé řadě Rodu draka by se mohl objevit jak Henry Cavill, tak i Elizabeth Olsen.

Po týdenní pauze se produkce třetí řady Zaklínače opět rozjela. Možná ale bez Henryho Cavilla

Minulý týden chytil Henry Cavill, představitel Geralta z Rivie, koronavirus, tudíž se muselo natáčení třetí série Zaklínače pozastavit. Nedávno nicméně vyšlo najevo, že produkce se zase rozjela.

Geralt z Rivie dostal covid. Produkce třetí řady Zaklínače se pozastavuje

Natáčení třetí řady Zaklínače se asi krapet protáhne, protože Henry Cavill, představitel Geralta z Rivie, před několika dny dostal covid. Produkce seriálu tak musela být na neurčitou dobu pozastavena.

Fotky z natáčení třetí řady Zaklínače odhalují jeden z nejznámějších soubojů celé knižní ságy

Třetí řada seriálového Zaklínače bude adaptovat události, ke kterým došlo v knize Čas opovržení. A v té je jistá soubojová sekvence, kterou mnozí knižní fanoušci chtějí vidět zfilmovanou celé věky.

Seriál Zaklínač patrně našel svého stálého hudebního skladatele

Nedá se vyloženě říct, že by měl Zaklínač nějakého dvorního skladatele. S příchodem třetí řady by se to ale mohlo změnit. K seriálu se totiž vrací skladatel, jenž je zodpovědný za hudbu z druhé řady.

Bojový choreograf nejlepší šermířské scény ze Zaklínače se vrací pro třetí řadu

Do třetí řady seriálového Zaklínače se vrací známý bojový choreograf Wolfgang Stegemann. Ten je například zodpovědný za parádní souboj mezi Geraltem a Renfri, kterého se fanoušci dočkali v první řadě.

Třetí série Zaklínače patrně našla svou ,,falešnou“ Ciri

Ve třetí sérii netflixového Zaklínače uvidíme novou postavu jménem Teryn, která bude patrně „falešnou“ Ciri z knižních předloh. Zatím však není jasné, nakolik velkou roli bude v celém příběh hrát.

Ve třetí řadě Zaklínače se patrně dočkáme dvou čarodějek, které se objevily jak v knihách, tak i ve hře

Lóže čarodějek se bude ve třetí řadě Zaklínače i nadále rozšiřovat. Netflix totiž oznámil, že v seriálu se objeví dvě nové herečky, které by měly ztvárnit známé postavy jak z knih, tak i ze třetí hry.

Třetí série Zaklínače dostává oficiální popis děje

Nedlouho po startu produkce třetí série seriálu Zaklínač jsme se dočkali i oficiálního popisu samotného děje, který více méně potvrzuje, že řada se opravdu zaměří na dějství z knihy Čas opovržení.

Třetí série Zaklínače představí významnou knižní postavu

Jelikož má třetí série Zaklínače již dokončený scénář, tvůrci se chystají přejít k začátku produkce. Nicméně nyní už víme, která postava se ve třetí řadě objeví. Bude to Geraltova dobrá parťačka.

Druhá řada Zaklínače je seriálový průšvih roku

Geralt z Rivie se sice konečně vrací na Netflix, ale nějak nám vyšel z formy. Pokračování totiž přináší hromadu chyb a od knižní předlohy se mnohdy odklání až příliš.

Scénář třetí série Zaklínače je dokončen, na premiéru si ale počkáme

Přestože od premiéry dlouho očekávaného pokračování Zaklínače uplynulo jen několik dnů, tvůrci už stihli prozradit, že hrubý scénář třetí série je dokončen a připraven na postup do aktivní produkce.

Zaklínač: Sex s Triss a bisexuální Lambert. Scény, které se do druhé řady nakonec nedostaly

Jak by vypadala druhá série Zaklínače, kdyby se v ní ponechaly některé původní plány ve scénáři? Přesně o tom bude pojednávat tento článek, který vám jednotlivé pasáže představí. Jak na vás působí?

Zaklínač: Cintra se stane jednou z hlavních lokací seriálového prequelu Blood Origin

V nadcházejícím spin-off seriálu na Zaklínače se dočkáme jedné známé lokace, kterou jsme již viděli v původním seriálu. Bude jím velkolepé město Cintra, ze kterého pochází princezna Ciri.

Zaklínač: Nové promo fotky odhalují sjednocení Geralta a Yennefer

Za necelý měsíc k nám konečně dorazí již druhá řada seriálu o bělovlasém zabijákovi monster. Přímo na Netflixu lze proto najít nové promo fotky, přičemž jedna z nich je pro fandy obzvlášť zajímavá.

Oficiální trailer na druhou sérii Zaklínače je zde. A nad jeho hudebním doprovodem vyvalíte oči

Pár měsíců před premiérou druhé řady nám Netflix konečně nadělil plnohodnotný trailer. Těšíte se na seriálový návrat bělovlasého zaklínače, který bude mít plné ruce práce se svou chráněnkou Ciri?

Nové plakáty na druhou sérii Zaklínače potvrzují, že fatalismus je v Severních královstvích populární

Už za pár měsíců k nám dorazí další série o bělovlasém zabijákovi monster. Netflix proto vydal tři nové plakáty, které poukazují na důležitost osudu.

Zaklínač: Tvůrci už nebudou diváky mást skákáním z jedné časové linky do druhé. Místo toho chystají řadu cliffhangerů

Druhá série se pokusí napravit otravnou věc, která mnohé fanoušky štvala v řadě předešlé. Místo toho se na nás ale vytasí s novinkou, kterou s velkým potěšením používá celá řada příběhových seriálů.

Zaklínač: Kdo by si mohl zahrát Lea Bonharta, jednoho z největších padouchů knižní série?

Je možné, že hrozivou postavu nájemného zabijáka Bonharta již brzy uvidíme i v seriálu od Netflixu. Ale kdo by si ho mohl zahrát? Připravili jsme pro vás pět tipů!

Zaklínač: Podle tvůrkyně seriálu musí být druhá série skvělá, aby mohla vůbec vzniknout třetí

I přestože ještě nehrozí žádné akutní nebezpečí, že by byl seriál zrušen, mezi týmem beztak panují určité obavy. Proto se tvůrci pokusili natočit co nejkvalitnější řadu.

První plnohodnotný trailer na 2. sérii Zaklínače

Ukázky, které jsme mohli vidět doposud, byly trochu provizorní. Tentokrát máme plnohodnotnou ukázku i s datem premiéry.

Co očekáváme od červencového WitcherConu?

V červenci se Zaklínač dočká propojení seriálového a herního světa. Vítejte na WitcherConu, který se odehraje 9. a 10. července a bude zdarma na Twitch.tv i YouTube. Line-up je mocně nabitý!

Nový teaser na Zaklínače ukazuje Zaklínače

Po krátkém teaseru z Netflix Geeked Week, ve kterém jsme mohli vidět Ciri, jsme se konečně dočkali i krátkého videa ukazujícího Geralta.

Komiksový Zaklínač od Dark Horse ukazuje prvé stránky

Vydavateľstvo Dark Horse Comics už dávnejšie oznámilo chystaný komiks z univerza Zaklínača. Witcher: Fading Memories sa tentoraz ukazuje na prvých obrázkoch a prezrádza dej.

Henry Cavill sa pri kaskadérskych kúskoch v Zaklínačovi inšpiroval Tomom Cruiseom

Henry Cavill v interview s Patrickom Stewartom prezradil, čo ho inšpirovalo k vlastným kaskadérskym výkonom.

Zaklínač dostal nového partnera. Je ním čierna mačka

Napadlo vám ako by sa zmenil príbeh Zaklínača, keby bola po Geraltovom boku čierna mačka? Youtuberovi menom OwlKitty áno.

Hřmotné metalové covery hitu „Tak dej groš zaklínači“ vám zježí i ten poslední vlas na hlavě

Dvě nové verze písně našeho oblíbeného básníka se rozhodly rozvířit vody nudných coverů pekelně dobrou interpretací, která zastiňuje i originál.