Hlavním hrdinou nového Colferova románu je drak ujíždějící na cigaretách, vodce a Netflixu

Po více než roce se v Česku objeví humorný fantasy román Arcižár od tvůrce Artemise Fowla. Hlavním hrdinou knihy je osamělý drak, který už pálí jen cigarety, pije litry vodky a hltá filmy na Netflixu.

Humorný komiks Velký vezír Iznougud od scénáristy kultovního Asterixe vyjde v Česku

Komiksový svazek Velký vezír Iznougud od Reného Goscinnyho vyjde po 55 letech v Česku. Dílo vydává nakladatelství CREW jako součást edice Mistrovská díla evropského komiksu ve dvou variantách vazby.

Animovaný film America: The Motion Picture paroduje dějiny založení USA

Tvůrci filmu The Expendables či seriálu Archer brzy skrze Netflix vydají nový animovaný film America: The Motion Picture. Ten divákům představí dějiny založení USA vtipným a zároveň akčním způsobem.

Rick a Morty budou vyšetřovat vraždy v Hotelu Immortal

Rick a Morty budou v novém komiksu vyšetřovat masové vraždy v Hotelu Immortal. One shot komiks Rick and Morty Presents: The Hotel Immortal přinese šílený detektivní příběh ve stylu Agathy Christie.

Gerda tropí hlouposti, již potřetí

Zapšklá třicátnice v těle malé holčičky, Gerda, se vrací. Spíše nevrací, protože stále trčí v Pohádkově a snaží se odtamtud dostat. Ve třetím svazku se však pokusí použít pro útěk nezvyklou taktiku.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E21

Dnes to je pořádně Divoký hon! Krev a humor všude!

Do Zaklínače od Netflixu skutečně míří Divoký hon, do kin zase pořádně divoká Jednotka sebevrahů. Kong a Godzilla dostanou nového kamaráda na hraní a milovníci vysoké fantasy zase kresby.

Třetí série Paradise PD na sebe upozorňuje v krátkém klipu

Již brzy se na streamovací platformě objeví třetí řada seriálu Paradise PD. Podle oficiálního traileru i nově zveřejněného klipu je zřejmé, že na fanoušky opět čeká spousta nekorektního humoru.

Barevné provedení dostává i šestý Kůstek s podtitulem Starcova jeskyně

Po dlouhých sedmi měsících se k českým fanouškům konečně dostane další díl Kůstka v barevném provedení. Již v úterý vydá nakladatelství CREW šestý svazek s podtitulem Starcova jeskyně.

Druhá série BONDiNG vyměnila latex za vztahy

Příběh mladé dominy a jejího kamaráda se vrací. Neortodoxní hrátky ale tentokrát nahradila emoční horská dráha.

Druhý a zároveň poslední svazek z komiksové série Rocket a Groot

V příštím týdnu se fanoušci novodobých Strážců galaxie dočkají dalšího humorného dobrodružství. Do prodeje míří druhý a zároveň poslední svazek ze série Rocket a Groot s podtitulem Občasná válka.

Homer Simpson vyzve Burnse na férovku v novém komiskovém svazku

Simpsonovi dostávají v Česku svůj 23. navazující komiksový svazek s podtitulem Komiksový knokaut. Na čtenáře čeká celkem pět rozdílných příběhů na 128 barevných stranách.

Další dávka humorných stripů s kocourem Garfieldem

Tlustý a líný kocour Garfield se po roce vrací zpět k českým fanouškům s 54. svazkem humorných stripů. Nový svazek bude vydávat nakladatelství CREW na začátku prosince/decembra.

Parta kamarádů pokračuje ve svém dobrodružství v Overworldu

Dobrodružný příběh Tylera, Evana, Candace, Tobiho a Grace pokračuje v novém Minecraft komiksu s podtitulem Druhá kniha příběhů. Tentokrát se společně vydají k mořskému paláci.

Ralph Wiggum obhajuje Barta Simpsona u školního soudu

Vánoce se pomalu blíží, listopad/november právě překročil svou polovinu a lidé potřebují nějaké to odreagování. S tím by vám naštěstí mohlo pomoci nové číslo pravidelného měsíčníku Bart Simpson.

Kniha plná parodických výjevů ze seriálu Hra o trůny

Každý z nás si vzpomene na spoustu ikonických momentů ze seriálu Hra o trůny. Neznámí umělci Lady Madame a Tom tyto momenty vzali a udělali z nich sbírku krátkých humorných výjevů.

Trailer na LEGO Star Wars Holiday Special sľubuje humor a paródiu

Nový LEGO Star Wars Holiday Special sa rozhodne nemieni brať vážne. Prvý trailer ukazuje veľké množstvo easter eggov a humoru, na aké sme v LEGO filmoch tak nejako zvyknutí.

Rick a Morty opět v komiksovém podání

Po úspěšné čtvrté sérii se Rick a Morty vrací zpět ke svým fanouškům. Tentokrát je však neuvidíme na televizních obrazovkách, ale ve formě nového komiksového svazku s pořadovým číslem pět.

Zapšklá třicátnice v těle malé holčičky, Gerda, stále trčí v Pohádkově

Po necelých sedmi měsících jsme se díky nakladatelství CREW dočkali druhého svazku ujeté komiksové série Nesnáším Pohádkov s podtitulem Kulma drát. Dosáhl druhý svazek stejných kvalit jako ten první?

Bart Simpson versus nebezpečně inteligentní opice

Do stánků opět míří další číslo měsíčníku Bart Simpson, tentokrát se jedná o desátý sešit pro rok 2020. Pro čtenáře jsou připraveny tři příběhy rozeseté na 28 plnobarevných stran.

Zapšklá třicátnice v těle malé holčičky se vrací

Vzpomínáte si na ten šílený komiks Nesnáším pohádkov, který přirovnával český vydavatel ke spojení Alenky a Deadpoola? Jestli ano, tak pro vás máme dobrou zprávu, protože dnes vychází druhý svazek.

DC antihrdina Lobo se (z)vrací

Nakladatelství CREW právě vydalo druhé vydání velmi oblíbeného svazku Lobo se (z)vrací! Pokud máte rádi násilí, černý humor a nekorektní zábavu, tento komiks je přímo střižen pro vás.

Hodinový South Park špeciál sa zameria na koronavírus

Že sa animovaný seriál Sounth Park zameriava na aktuálne problémy a komentuje spoločenské dianie nie je žiadnym prekvapením. Koronavírusu a globálnej pandémií sa rozhodli venovať hodinový špeciál.

Pátý díl komiksu Kůstek přichází v novém barevném kabátku

V první vlně komiksů nakladatelství CREW pro měsíc srpen/august vyjde i reedice pátého dílu komiksové série Kůstek. Ta bude nově obsahovat plnobarevnou kresbu.

Muzikálová epizóda Xeny vyjde na vinylovej platni

Ťažko sa mi píše perex o takej absurdnosti, no faktom je, že muzikálové epizódy Xeny či Herkula spoľahlivo vracajú celú 90-tkovú generáciu do detstva.

Fyzik Jan Klíma spojil humoristický román se sci-fi povídkami v jeho novém titulu Kosmické listy: Listy pro scifisty

České nakladatelství Dokořán dnes vydává novou knihu fyzika Jana Klímy s názvem Kosmické listy: Listy pro scifisty, ve které autor spojil dvě žánrově odlišné příběhové linky.

Vtipný vulgárny stop-motion animák Crossing Swords v launch traileri

Stop-motion animák od producentov Robot Chicken mal svoju premiéru na službe hulu, preto ju oznámil novým trailerom, ktorý opäť vnadí na vulgárny humor.

Humorný slovenský komiks Zóna konečně vychází v češtině

Slovenský dramaturg Daniel Majling v roce 2018 vydal humorný komiks Zóna. Ten v této době vychází pod taktovkou nakladatelství Labyrint i v Česku s českým překladem.

V červnovém čísle Bart Simpson se utká Martin s Milhousem o titul nejméně oblíbeného žáka školy

Do červa/júna nezbývá už moc času, a tak nastává ten pravý okamžik představit vám další číslo komiksového Barta Simpsona. Čeká nás opět pořádná dávka zábavy a humoru.

Konečně bychom se měli dočkat čtvrtého svazku komiksové série Rick a Morty

Odložený komiksový svazek Rick a Morty 4 je již k dispozici k předobjednání, a tak je tedy jasné, že už by se neměl zpozdit. Po ukončení 4. řady seriálu tedy budete moci pokračovat v dobrodružství.

Květnové komiksové balíčky nakladatelství CREW

Jako každý měsíc si pro nás nakladatelství CREW připravilo nové komiksové balíčky. V květnové/májové akci najdete Živí mrtví, anebo Krysí královny.

Spojení filmu Ohnivé sedlo a série The Walking Dead v remasterovaném komiksu Deadskins!

Komiksový vydavatel Fried Comics spustil na Kickstarteru kampaň, ve které vybírá na fyzické vydání remasterovaného komiksu Deadskins!.

Stredoveký animák Crossing Swords od producentov Robot Chicken vás rozosmeje

Hulu oznámil novú sériu s názvom Crossing Swords. Bábková stredoveká komédia od producentov Robot Chicken bude plná vulgárneho humoru, krvy a poriadne zvrátených postáv.

Nová dávka vtipných mini kočičích komiksů v Pac & Pussy 2

Albrecht Smuten připravil druhý knižní výběr stripů z projektu Pac & Pussy, který se stal hitem na sociálních sítích.

Seriál Community je dostupný na Netflixe

Kritikmi oceňovaný a divácky obľúbený seriál Community od tvorcu Ricka a Mortyho Dana Harmona kompletne celý dorazil na Netflix.

Pivo, súrodenecká nevraživosť a kopec humoru, to je Brews Brothers na Netflixe

Komediálny seriál Brews Brothers bude o dvoch írskych bratoch, ktorí spolu dokážu sotva zdieľať miestnosť a napriek tomu vedú spoločný pivovar s krčmou.

We Summon the Darkness je ulítlá hororová komedie s metalovou příchutí

Hororoví fanoušci, zbystřete! Za zvuků metalu metalu se k nám řítí Alexandra Daddario a její kamarádky! Neohrožené garde jí však bude dělat Johnny Knoxville, který zcela nečekaně ztvární kněze.

Alenka v říši divů s černým humorem Deadpoola? Vítejte v Pohádkově

Skottie Young (Rocket: Chlupatý a nebezpečný) přišel s prvním dílem komiksového svazku Nesnáším Pohádkov 1, který má sice trošku dětský vizuál, ale je plný černého humoru a brutality.

Třetí série Castlevanie je zábava plná krve, humoru a temného příběhu

Tretia séria Castlevanie pokračuje tam, kde druhá skončila a to ako príbehovo, tak aj kvalitatívne. Navyše je ešte dlhšia a to je v prípade kvalitnej práce rozhodne pozitívum.

Horor Psycho Goreman s detskými hercami rozhodne nebude pre deti

Nejedno dieťa by sa potešilo, keby malo k dispozícií mimozemského vládcu, ktorý plní jeho požiadavky. Psycho Goreman je snaha o návrat do 80. rokov pod vlajkou béčkového hororu.

Ďalšie video z Mythic Quest navnaďuje na ostrý humor

Mythic Quest: Raven’s Banquet sa predstavuje ďalším videom. Tentoraz ide o krátku komickú scénu priamo zo seriálu.

Koniec obľúbeného YouTube kanálu CollegeHumor?

CollegeHumor prišiel o kľúčový zdroj financovania. Potvrdil to kreatívny riaditeľ projektu Sam Reich.

Matthew McConaughey je marihuanovým kráľom v temnej komédií Gentlemani

Do kín prichádza film The Gentleman, temná akčná komédia s Matthew McConaugheym v hlavnej úlohe. Hrá amerického zločinca Mickeyho Pearsona, ktorý sa snaží predať svoje biznis s marihuanou a odísť na…

Zóna

Daniel Majling
2020

7

Kulma drát

Skottie Young
2020

Bart Simpson 5

2020

Bart Simpson 7/2020

kolektiv autorů
2020

Kosmické listy

Jan Klíma
2020

Simpsonovi: Komiksový chaos

kolektiv autorů
2020

Chodí wither okolo

Kristen Gudsnuk
2020

Velká zdivočelá kniha Barta Simpsona

kolektiv autorů
2020

Ostrozub, vládce Východního Pomezí

Jeff Smith
2020

Bart Simpson 11/2020

kolektiv autorů
2020

Deadpool vs. Sabretooth

Gerry Duggan
2020

Bart Simpson 10/2020

kolektiv autorů
2020

Bart Simpson 08/2020

kolektiv autorů
2020

Rick a Morty - Pátý svazek

Kyle Starks
2020

Simpsonovi: Komiksový knokaut

Charles Dixon & Elma Blackburn
2020

Hra o tuříny

Madame Lady
2020