Zobrazit vše ve dne 24. 3. 2020
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E10

Audioknihy a filmy ZDARMA?!

Nový díl 90VTEŘIN NERDFIXu s úžasnou M&ty je zde! Dnes opět s novým účesem a plno novinkami z celé popkultury. Tak klikni a dívej se!

Trailer láká na rodinný film Willoughbyovi

Animovaný film o čtyřech dětech, které se potom, co je opustí jejich sobečtí rodiče, učí skloubit svoje staromódní hodnoty s realitou moderního světa.

Vydání komiksového Jamese Bonda bylo odloženo na listopad/november

Odkládání z důvodu pandemie Covid-19 se netýká pouze filmů a seriálů. Může postihnout také knihy i komiksy. Jedním takovým odloženým komiksem je James Bond: Žít a nechat zemřít.

Vladimír Furdík prezradil, ako pripravoval boj s kikimorou v Zaklínačovi od Netflixu

Slovenský kaskadér, herec a bojový koordinátor, ktorý hral Night Kinga.. To je Vladimír Furdík. Naposledy pracoval na seriálovom Zaklínačovi a teraz prezradil, ako nachystal boj s Kikimorou.

Alenka v říši divů s černým humorem Deadpoola? Vítejte v Pohádkově

Skottie Young (Rocket: Chlupatý a nebezpečný) přišel s prvním dílem komiksového svazku Nesnáším Pohádkov 1, který má sice trošku dětský vizuál, ale je plný černého humoru a brutality.

Lost in Space dostane třetí finální řadu

K dobrodružstvím rodiny Robinsonových se vrátíme ještě jednou, abychom uzavřeli jejich dobrodružný příběh plný nebezpečí. Snad konečně najdou svoji poklidnou planetu pro žití.