Zobrazit vše ve dne 2. 4. 2021

Trump, QAnon a konspirace - Q: V oku bouře je šokující sondou do kontroverzního fenoménu

Nový dokument od HBO odkrývá pozadí tajemné figurky, která pobláznila veřejnost. Zároveň nám však připomíná sílu sociálních sítí.

Jason Statham jako Rozhněvaný muž ve filmu Guye Ritchieho

Jason Statham bude pořádně Rozhněvaný muž ve filmu režiséra Guye Ritchieho, mistra britských gangsterek. Podle traileru se zdá, že ve filmu bude o něco více akce než je v jeho filmech běžné.

Stolní RPG na motivy Falloutu spouští předprodej

O tomhle stolním RPG, které vás přenese do rozlehlých pustin apokalyptického světa Falloutu, se ví již od roku 2019. Ovšem delší dobu bylo ticho a po hře jako by se slehla zem. Tedy až do dneška.

Na tahu? Fest Na tahu!

Na tahu se věnují hraní D&D. Ale věděli jste, že minulý rok uspořádali festival pro všechny milovníky nerdství? Po loňském nultém ročníku se letos chystají na slavnostní první ročník.

HEXAKORON: Příběh pátý

Pokračování speciálního "morového" hraní. Kdo bude vypravěčem tentokrát? A o čem ten příběh bude? Šest příběhů, šest sezení, šest Dungeon Masterů. Stát se může vše.

Druhá řada seriálu Zaklínač je natočena

Fanoušci Zaklínače se mohou těšit na druhou řadu seriálu s dobrodružstvím Geralta z Rivie. Seriál je dotočen a britský herec Henry Cavill rozdal spolupracovníkům milý dárek.

Gerda tropí hlouposti, již potřetí

Zapšklá třicátnice v těle malé holčičky, Gerda, se vrací. Spíše nevrací, protože stále trčí v Pohádkově a snaží se odtamtud dostat. Ve třetím svazku se však pokusí použít pro útěk nezvyklou taktiku.

Premiéra fantasy adaptace Světlo a stíny se blíží, seriál se připomíná v novém traileru

První řada očekávaného fantasy seriálu Světlo a stíny se nedávno dočkala nového oficiálního traileru, který diváky intenzivněji zasvěcuje do světa děsivých monster a nespoutané magie.