Zobrazit vše ve dne 24. 9. 2021
Stream novinky Epizoda S1E9

Hudba, horor, krimi i drama na Netflixu a HBO

Dnes budeme tančit, zpívat, bruslit, budeme se bát i radovat a vrátíme se nostalgicky do vzdálené minulosti. Ale pouze na Netflixu a HBO GO.

Dočkáme se někdy páté řady seriálu Fargo?

Vrátí se ještě někdy jeden z nejlepších současných krimi seriálů, který vychází z podobně slavného filmu? Je to možné. Ale rozhodně to nebude v nejbližší době.

Kriminální drama Neočekávaný vrah uzavře vyšetřování skutečného případu vraždy švédského premiéra

Netflix odhalil první pohled na švédské kriminální drama Neočekávaný vrah alias pětidílnou minisérii, která vychází ze skutečného atentátu zachyceného ve stejnojmenné knize Thomase Petterssona.

Hraný remake Malé mořské víly se dočká čtyř zcela nových písní

Další hranou předělávkou klasických Disney animáků bude tentokrát dobrodružství Malé mořské víly. Ovšem hudební složka bude v tomto případě o něco více obohacená.

Značka Super Mario Bros. opět míří na plátna kin, tentokrát v animovaném podání a s hvězdným obsazením

Tvář japonské videoherní společnosti Nintendo, Mario, se opět objeví na plátnech kin, ale tentokrát v animovaném podání. Na filmu Super Mario Bros. pracuje i Šigeru Mijamoto, duchovní otce značky.

Excentrický Benedict Cumberbatch bude ohromovat Anglii svými abstraktními malbami koček

Amazon nám na konci října nadělí životopisný film o krapet trhlém anglickém malíři, kterého ze všeho nejvíc fascinovaly kočky. Hlavní role se ujme sympaťák Benedict Cumberbatch.

Kristen Stewart zazáří jako princezna Diana v oceňovaném filmu Spencer

Životopisný film, který pojednává o jedné z nejtragičtějších postav v historii Velké Británie, se dočkal traileru. Snímek se stal miláčkem na několika filmových festivalech.