Zobrazit vše ve dne 20. 1. 2022

Kingsman: První Mise si drží svou úroveň, ale stačí to?

Série špionských filmů o britské tajné službě se v novém filmu podívá do minulosti a ukáže nám, jak celá věc s Kingsmany vlastně začala. Neodklání se ale od předchozích filmů až moc?

Natáčení pornografického filmu na venkově se zvrhne tím nejhorším možným způsobem

Pod dohledem studia A24 nám režisér a veterán hororového žánru Ti West představí svůj nejnovější snímek, v němž půjde o život bandě filmařů, která se na venkově rozhodla natočit film pro dospělé.

Herečka Lupita Nyong'o má COVID. Produkce Black Panthera 2 se opět pozastavuje

Jen co produkce druhého Black Panthera opět šťastně započala, tak se hned zas musí zamrazit. Jedna z primárních hereček celého filmu se totiž nakazila koronavirem. Dostali ho i další členové štábu.

Nájemný zabiják se ve futuristickém městě zamiluje do dívky, která ho nakazí podivným virem

Studio Lionsgate na jaře představí zcela nový sci-fi thriller, který ponese název Expired. Bude vyprávět příběh o lásce mezi nájemným zabijákem a zpěvačkou, se kterou se však randit příliš nevyplatí.

Kraví apokalypsa aneb všichni dojíme jak můžeme

Věčné duše se dostaly na farmu, ve které se nacházel jen jeden bláznivý muž. Jeho cíl byl jasný - dojit, dojit, dojit. Proč to bylo tak důležité? Před čím se tím chránil? To se dozvíme již dnes!

Režisér oscarového Parazita chystá filmovou adaptaci sci-fi románu Mickey7

Režisér Bong Joon-ho opět zabrouzdá do sci-fi žánru. Tentokrát v podobě filmové adaptace nadcházejícího sci-fi románu od Edwarda Ashtona, který má vyjít až příští měsíc. A který herec si v ní zahraje?