Ezra Miller opět v obleku Flashe. Herec se vrací na plac kvůli přetáčkám

Éra vykoupení Ezry Millera i nadále pokračuje. Nedávno vyšlo najevo, že herec se vrátil na plac Flashe, aby mohl podstoupit přetáčky. Pokud vše půjde dobře, snímku bychom se mohli dočkat příští léto.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda 15

Návrat Keanu Reevese a nový film o Amber Heard a Deppovi

Keanu Reeves se vrací do role Johna Constantina v pokračování původního filmu. O Amber Heard a Johnnym Deppovi bude natočen film, kdoví proč, a noviny o Ezra Milleroi také máme.

Ezra Miller se pokládal za Ježíše s vlastním oltářem, který měl způsobit apokalypsu

Máme tu další velké Ezrovinky. A tentokrát pořádné. Server Vanity Fair odhalil o herci informace, které dokazují, že Ezra Miller alias Zhouba Havaje to patrně opravdu nemá v hlavně úplně v pořádku.

Amber Heard se inspiruje Ezrou Millerem? Hádka a modřiny jí nejsou cizí

Když už to vypadá, že Ezra dal na chvilku pokoj a oblékl beránčí roucho, své růžky vystrčila Amber Heard, která v Izraeli předvádí, že se umí po vzoru slavného Ezry také prát.

Režisérka Amerického psycha označila Ezru Millera za jednoho z největších herců, s jakým kdy pracovala

Na momentálně běžícím filmovém festivale v Torontu premiéroval snímek Dali Land, ve kterém jednu z hlavních rolí ztvárnil také Ezra Miller. A režisérka Marry Harron si herce nemůže vynachválit.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E13

Jsme ve filmu! Amazon dojí Prsteny a Ezra Miller se omluvil?

Jsme ve filmu! Tedy, pouze Killer, ale fakt tam je. A dokonce je to fantasy jménem Princezna zakletá v čase 2. Ezra Miller všechny překvapil tím, že se omluvil a Amazon nepřekvapil nikoho.

Ezra Miller se sešel s představiteli Warner Bros. Discovery, aby projednali budoucnost Flashe

Problematický darebák Ezra Miller se nám klidní. Herec měl údajně schůzi s producenty od Warner Bros. Discovery, aby mohli jednat o budoucnosti filmového Flashe. Může se snad Zhouba Havaje vykoupit?

Batgirl bude mít pro vybrané publikum „pohřební“ promítání

Společnost Warner Bros. Discovery hodlá uspořádat krapet nezvyklou a bizarní událost, která má sloužit jako takové rozloučení se zrušenou Batgirl. Během tohoto týdne má proběhnout pohřební promítání.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E12

Batgirl končí, Lara Croft končí, Warner Bros. prostě hrabe!

Warneři se nám tento týden postarali o několik žhavých témat vhodných k diskuzi. A přesně to budeme dělat v dalším dílu Showtimu, tentokrát znovu s Vurhorem. Nejen o zrušené Batgirl nebo Tomb Raideru.

Ezra Miller se omluvil za své chování z minulosti. Oznámil, že podstupuje léčbu

Zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak. Ezra Miller se skutečně omluvil za veškeré své lumpárny, které v posledních měsících natropil. Znamená to tedy, že filmového Flashe nezastihne osud Batgirl?

Jak to nakonec bude s filmovým Flashem? Warner Bros. Discovery zvažuje tři možnosti

Ezra Miller, tedy naše milá a bláznivá Zhouba Havaje, přinutil představitele studia Warner Bros. Discovery jednat o třech možnostech, kterak naložit s nadcházejícím filmem o Flashovi. Čeká ho zrušení?

Zhouba Havaje míří k soudu. Ezra Miller, který na Islandu vedl ,,kult“, byl obviněn z vloupání do domu

Ezrovinky budou na dnešním Nerdfix Showtimu vskutku šťavnaté, protože problematický herec má za sebou další malér. Za ten už ale patrně ponese následky, protože kvůli němu příští měsíc zamíří k soudu.

Ezra Miller cestuje po USA s neprůstřelnou vestou a pistolí. Má to být ochrana před FBI a Ku Klux Klanem

Američané, třeste se! Po vaší zemi se patrně opět potuluje jedna z nejnebezpečnějších a nejbláznivějších hollywoodských hvězd. Ezra Miller je údajně znovu na cestách se svou přítelkyní Tokatou.

Jason Momoa odhalil, že v Aquamanovi 2 se objeví významný člen Ligy spravedlnosti

Příští rok na jaře se dočkáme druhého dílu Aquamana, kterého opět ztvární sympatický Jason Momoa. A právě ten nedávno odhalil, že se ve filmu objeví jeho superhrdinský kolega. Tipnete si, o koho jde?

TOP 5 Epizoda S1E122

Filmy a seriály, které poškodily skandály

V dnešní topce se podíváme na filmové a seriálové tituly, které zastínilo drama mezi účinkujícími.

Ezra Miller: Jak zhouba Havaje ničí Warner Bros a fanoušky

Herec Ezra Miller si za několik uplynulých týdnů vysloužil mnoho přezdívek: Zhouba Havaje, Tvůrce planet a především Ten-jehož-jméno-musíme-vyslovit-před-každým-Showtimem.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E10

Proč nevletěl Ant-Man Thanosovi do prdele? Protože Top Gun 3. Ha ha!

Ezra Miller je pořád nejhorší, Amber Heard také a proto se zaměříme i na jiné zprávy. Například jsme se konečně dověděli, proč Ant-Man neskočil do Thanosovy prdele (téměř).

Někteří fanoušci chtějí, aby Ezru Millera v roli Flashe nahradil Elliot Page

Mnohým fanouškům se přirozeně vůbec nelíbí, co Ezra Miller v posledních měsících vyvádí. Proto navrhují nejrůznější kandidáty, kteří by ho mohli nahradit v roli Flashe. Jedním z nich je i Elliot Page.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E9

Homoloby od Disney? Ach, hrůza! A povinný Ezra Miller

Lidi jsou strašně pobouřeni pusou dvou animovaných žen a to tak, že hodně. To Ezra Miller se skrývá před zákonem a konečně se mu zřítila snad i kariéra. Kromě kauziček se ale zaměříme i na HBO.

Dvě ženy promluvily o své nepříjemné zkušenosti, kterou měly s Ezrou Millerem

Herec a věčný potížista Ezra Miller za sebou zanechal spoustu zmučených duší. Dobrá, to jsme napsali možná moc dramaticky, ale rozhodně se hromadí počet lidí, kteří na něho nemají hezké vzpomínky.

Ezra Miller opět udeřil. Za transfóbní nacistku označil Němku, jejíž rodina přežila Holocaust

Z Ezry Millera se stává velká chodící katastrofa. Nedávno vyšlo najevo, že herec začal nadávat ženě v Berlíně, která ho pozvala k sobě do bytu. Označil ji nejenom za transfóbní, ale i za nacistku.

,,Není to ten člověk, kterým býval." Autor DC komiksů reaguje na problémy Ezry Millera

Kontroverze okolo osoby Ezry Millera v posledních měsících naplňují titulní stránky českých i zahraničních médií. Jak se k celé věci vyjádřil komiksový scenárista pro DC, Grant Morrison?

Kde je Ezra Miller? Údajně na farmě s konopím, zbraněmi a dětmi

Herec Ezra Miller před nějakou dobou zmizel. Podle nedávných informací by se ale měl nacházet na jisté konopné farmě, kde se nacházející nejenom malé děti, ale také řada útočných pušek a pistolí.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E8

Streamovací války, Moskva loví ruské autory, Johnny Depp jde zase k soudu

Mezi streamovacími platformami budou téct pakety! Disney+ je již na českém a slovenském trhu a my jsme se na něj vrhli, jako vzteklí šakali.

Ezra Miller zmizel. Ještě k tomu v době, kdy proti němu bylo vzneseno další závažné obvinění

Kdepak. Ezra Miller si nedá pokoj. Nedávno bylo proti herci vzneseno opět další obvinění, které se týká nevhodného chování vůči dvanáctiletému dítěti. Známý herec ale mezitím zmizel neznámo kam.

Ezra Miller má další malér. Byl obviněn, že manipuloval nezletilou dívkou, které nabízel drogy a alkohol

Zhouba a největší postrach Havaje jménem Ezra Miller opět zasahuje! Tentokrát však slavný herec čelí obvinění rodičů osmnáctileté ženy, podle kterých Miller s jejich dcerou manipuloval a využíval ji.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E5

Depp vs. Heard (áno, vážně!), May the 4th a CinemaCon!

Soudní proces mezi Johnnym Deppem a Amber Heard pořád neskončil a protože už se k tomu vyjádřil asi každý komediant na YouTube, tak to zkusíme také.

Nově zveřejněné video ze zatýkání Ezry Millera odhaluje, že jeho zadržení policií nebylo vůbec hladké

Kauza jménem Ezra Miller pokračuje. Známý herec byl na Havaji před nějakou dobou zatčen poté, co v místním baru dělal nepořádek. Nedávno vydané video od Daily Mail zachycuje momenty z jeho zatčení.

S budoucností Fantastických zvířat to moc dobře nevypadá

Třetí díl Fantastických zvířat už sice překonal svůj rozpočet, ale jeho tržby může studio Warner Bros. jen těžko považovat za uspokojivé. Znamená to tedy, že je se sérií z kouzelnického světa konec?

Tak bude ten Ezra Miller v roli Flashe přeobsazen, nebo ne?

Z Ezry Millera se v poslední době stal velký potížista. Kvůli svému chování na Havaji byl hned dvakrát zatčen, také byl i obviněn z krádeže. Jaká je tedy jeho budoucnost v roli bleskurychlého Flashe?

Slavný Supermanův nepřítel se skutečně opět objeví v novém DCEU filmu

Je to konečně potvrzené. Generál Zod, hlavní záporák filmu Muž z oceli, který Supermanovi pěkně zatopil, se vrací do DCEU. Dočkáme se ho totiž v nadcházející sólovce, která bude vyprávět o Flashovi.

Ezra Miller byl zatčen na Havaji. Ano, zase

Na Havaji se herec Ezra Miller patrně fakt stane veřejným nepřítelem číslo jedna. Ani ne měsíc po zatčení v jednom místním karaoke baru byl herec zadržen za místní policí za napadení druhého stupně.

NERDFIX SHOWTIME Epizoda S1E3

Bruce Willis končí, Will Smith také a česká Princezna se vrací

Tento týden máme v znamení odchodů. Bruce Willis končí s kariérou, Will Smith s akademií a ještě je zde několik dalších odchodů a kauziček.

Nad Fantastickými zvířaty se stahují mračna

Fantastická zvířata mají problém. Zatím totiž v kinech příliš nevydělávají, buducnost dvou dalších plánovaných dílů je proto nejistá. Nepomáhá tomu ani reputace jak J. K. Rowling, tak i Ezry Millera

Lidé prý přehánějí. Studio Warner Bros. údajně žádnou schůzi kvůli chování Ezry Millera nesvolalo

Kauza s Ezrou Millerem, kterého nedávno zatkla policie na Havaji za napadání lidí, i nadále pokračuje. Podle nových informací vyšlo najevo, že studio Warner Bros. údajně o herci mimořádně nejednalo.

Problematický Ezra Miller v maléru. Nad jeho budoucností v DCEU se stahují mračna

Ezra Miller byl nedávno za své chování zatčen na Havaji. Následně také vyhrožoval zabitím jistému páru, který za něj zaplatil kauci. Studio Warner Bros. se ale konečně rozhodlo, že s tím něco udělá.

Ezra Miller čelí soudnímu zákazu přiblížení za údajnou krádež a vyhrožování zabitím

Před několika dny si Ezra Miller pěkně zařádil v jednom karaoke baru na Havaji. Ovšem nikoliv tím dobrým a tancovacím způsobem. Místo toho totiž přišla řeč na vulgární nadávky a násilné obtěžování.

Ezra Miller zatčen na Havaji za napadání a urážení lidí v místním karaoke baru

Herec Ezra Miller se kapánek neudržel a začal v jednom karaoke baru na Havaji dělat trochu bordel. Nezůstal však pouze u vulgárních výrazů, údajně došlo i na konfrontaci. Herce posléze zatkla policie.

Ve filmu o Flashovi se kromě Batmana dočkáme i dalších členů Ligy spravedlnosti

Ke konci letošního roku k nám dorazí i samostatný film o Flashovi, kterého opět ztvární herec Ezra Miller. Podle nedávných informací se však zdá, že se ve filmu dočkáme i Aquamana a Wonder Woman.

DC konečně ukazuje Dwayna Johnsona jako drsného antihrdinu Black Adama v plné kráse

DC vydalo krátký trailer, v němž nám představuje své největší čtyři film, kterých se v roce 2022 dočkáme. Fanoušky ale asi můžou nejvíce ohromit scény s Black Adamem, kterého hraje Dwayne Johnson.

DC oznamuje komiksový prequel Flash, ve kterém se objeví i Batman

Třídílná komiksová série s názvem Flash: The fastest man alive má být předehrou k očekávanému filmu od Warner Bros.

Ben Affleck dá Batmanovi definitivní sbohem po filmu o Flashovi

Ben Affleck se ujme role netopýřího hrdiny i ve filmu o Flashovi, ovšem musíme už počítat s tím, že tentokrát to bude už opravdu úplně naposledy. Herec je však se svým finálním ztvárněním spokojený.

Film o Flashovi údajně smaže z existence dějové linky z DCEU snímků Zacka Snydera

Už letos se dočkáme sólo filmu Flashe, bleskurychlého člena Ligy spravedlnosti, jehož ztvární Ezra Miller. S filmem se pojí jistá zvěst, která se světem DCEU opravdu silně zatřese. Je ale pravdivá?

Ezra Miller se konečně předvádí v traileru na Flashe

Světoznýmí rychlík Flash z DC comics má konečně vlastní ukzku. Nebude chybět Batman ani hrátky z časem

Uniklé fotky z Flashe ukazují klasický Batmobil i Supergirl

Na internet uniklo několik fotek z natáčení nového filmového Flashe. Vidíme na nich návrat původního Batmobilu s filmu Batman z roku 1989, novou Supergirl i kousek nové Batcave.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E28

Zprávy rychlejší než Flash (ne ten od Adobe!)

Filmový Flash je na startu připraven zachránit filmové univerzum DC. Marvel nám ukázal nového karate týpka a Mortal Kombat kupu krve a násilí.

Režisér filmu The Flash slaví první den produkce

Dlouho očekávaný a ještě déle produkovaný film The Flash se konečně dočkal prvního dne oficiální produkce. Režisér filmu se podělil i o jednu horkou novinku.

Vráti sa Michael Keaton ako Batman?

Najnovšie sa objavila správa že Michael Keaton, filmový Batman z roku 1989, by sa mohol objaviť v pripravovanom filme The Flash z DC univerza.

Fanúšikovské petície proti filmovému Flashovi a Mere z Aquamana

V posledných dňoch sa objavujú vcelku nelichotivé správy z osobného života Amber Heard a Ezra Millera. A hoci ide o dva nesúvisiace prípady, fanúšikovia proti obom spisujú petície.

The Flash

2022