Zobrazit vše ve dne 20. 4. 2022

Třetí série Love, Death & Robots láká na první trailer

Na třetí řadu dospěláckého a úspěšného seriálu Love, Death & Robots jsme nakonec zas až tak dlouho čekat nemuseli. Další série povídek různorodých grafických stylů k nám dorazí už přesně za měsíc.

Výbušná koťátka míří na Netflix v podobě animovaného seriálu a mobilní hry

Výbušná koťátka jsou oblíbenou karetní hrou, čehož si všiml také americký gigant Netflix. Společnost se proto rozhodla potenciál hry využít a přetvořit ji do mobilní a seriálové podoby.

Nový seriálový Constantine od J. J. Abramse odhaluje části ze svého děje

Někdy za necelý rok bychom se měli dočkat nového seriálu o Constantinovi, který poběží na HBO Max. Už nyní se k nám ale konečně dostávají první informace o tom, čeho se v seriálu vlastně dočkáme.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #56

Dům hrůzy

Po neúspěšné konfrontaci nemrtvých bývalých společníků Bavelina a Mydlinky, se naše skupina, po dlouhých hádkách a debatách, vydává oplatit posádce lodi Klapka jinou mincí! Lstivou!

Seriálový Pán prstenů odhaluje další hlavní postavu

Na začátku podzimu se dočkáme první řady seriálového Pána prstenů, který ponese název Prsteny moci. Amazon tak fanouškům odhalil nové fotky, přičemž jedna z nich poprvé ukáže jednu z hlavních postav.

Ezra Miller byl zatčen na Havaji. Ano, zase

Na Havaji se herec Ezra Miller patrně fakt stane veřejným nepřítelem číslo jedna. Ani ne měsíc po zatčení v jednom místním karaoke baru byl herec zadržen za místní policí za napadení druhého stupně.

Ruský autor série Metro ve videu odsoudil agresi své země vůči Ukrajině

Známý autor Dmitrij Gluchovskij už nějakou dobu kritizuje kroky Ruska vůči suverénní Ukrajině. V rámci služby Arte s ním tak vyšlo krátké video, ve kterém agresorský postoj své země zásadně odsuzuje.

Netflix za první letošní čtvrtletí ztratil 200 tisíc předplatitelů. A má být hůř

Streamovací gigant Netflix zaznamenal výrazný úbytek předplatitelů od začátku roku. Vinu na tom má nejenom válka na Ukrajině, ale i konkurenční platformy, plus i některá kontroverzí rozhodnutí firmy.