Zobrazit vše ve dne 1. 7. 2022

Jeff Bridges se do úspěšného seriálu The Old Man vrátí i ve druhé řadě

Herecká legenda Jeff Bridges momentálně září ve zbrusu novém seriálu jménem The Old Man, který zatím sklízí samá pozitivní hodnocení. Možná právě kvůli tomu dostali tvůrci zelenou k výrobě druhé řady.

Postapokalyptický seriál SEE se pochlubil trailerem na finálovou třetí řadu

Seriál SEE letos představí svou třetí řadu, jež bude taktéž řadou poslední. Služba Apple TV+ proto vydala oficiální trailer, který ukáže útržky z finálové kapitoly příběhu v postapokalyptickém světě.

Tvůrci Mupetů pracují na loutkách k divadelní verzi filmu Můj soused Totoro

Slavná animovaná klasika od Hayaoa Miyazakiho se dočká divadelní adaptace. Na té pracuje nejenom slavný loutkář Basil Twist, ale také společnost Jima Hensona, slavného tvůrce legendárních Mupetů.

Na tahu One-Shoty Epizoda 20

Stranger Things: Lov na hydru, One-shot w/ Killer

Dnešní dračák je tak trochu jiný. Je jakýsi PODIVNÝ! Protože je ze světa Stranger Things. Tedy, ne tak celkem, spíše ho napsala jedna z postav z tohohle seriálu.

Ezra Miller opět udeřil. Za transfóbní nacistku označil Němku, jejíž rodina přežila Holocaust

Z Ezry Millera se stává velká chodící katastrofa. Nedávno vyšlo najevo, že herec začal nadávat ženě v Berlíně, která ho pozvala k sobě do bytu. Označil ji nejenom za transfóbní, ale i za nacistku.

Godzilla a Kong se opět vrátí do velkolepého boje až v roce 2024

Dvě slavná a hrozivá monstra filmového průmyslu se znovu objeví ve společnému snímku. Na ten si ale nějaký ten pátek budeme muset počkat, přesněji se nám to čekání nakonec protáhne až do roku 2024.

Premiéra druhé části Duny se odkládá. Ale zas taková hrůza to není

Druhé části Duny se dočkáme o něco později, ale určitě není důvod se nad tím rozčilovat. Stále totiž platí, že se filmu dočkáme na podzim roku 2023. Akorát se to čekání o několik týdnů prodlouží.