Smrt ve tmě se dočká pokračování, ze slepého teroristy bude lovná zvěř

Studio Sony Pictures Entertainment představilo oficiální trailer nadcházejícího hororu Smrt ve tmě 2, který vrátí Stephena Langa do role nebezpečného slepce.

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms se ukazuje v prvním traileru

Animovaný film Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms nedávno dostal datum vydání a necelý týden poté tu máme první trailer. Ten je plný akce a ukazuje, že je rozhodně na co se těšit.

Animovaný Mortal Kombat Legends má konečně datum vydání

Mortal Kombat Legends čeká v létě druhý díl s podtitulem Battle of the Realms. Počkat si budeme muset opravdu celé léto, abychom se na film mohli podívat. Doufáme však, že to bude stát za to!

Očekávaný slasher Halloween Kills v oficiálním traileru

Mysleli jste, že Michael Myers, ikonický sériový vrah, během svého posledního dobrodružství lehl popelem? Oficiální trailer nadcházejícího snímku Halloween zabíjí vás rychle vyvede z omylu.

Shazam Family se vrátí v připravovaném sequelu

To, co jsme tušili, je nyní skutečností. Film Shazam: Fury of the Gods opět nabídne pohled na plnou Shazam Family skládající se z přátel hlavního hrdiny. Casting rodiny se skoro nezměnil. Skoro...

Loňský animovaný Mortal Kombat se v létě dočká pokračování

Loni animovaný film Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge zaznamenal veskrze pozitivní ohlasy, které posléze pomohly i live-action adaptaci z letošního roku. Nyní se animák dočká pokračování!

Nové obrázky lákají na finální řadu Castlevanie

Jak dopadne putování Trevora Belmonda a Syphy Belnandes? To uvidíme až za týden, ale nyní se nás autoři snaží navnadit sérií nových obrázků, které ukazují staré známe protagonisty i antagonisty.

Lidské Společenství čelí Prázdnotě, sequel série Sága Společenství představuje novou hrozbu pro lidstvo

Po vydání skvělé série Sága Společenství plánuje nakladatelství Planeta9 vydat sequelovou trilogii Prázdnota. Ta čtenáře zavede přibližně 1500 let do budoucnosti, kde budou lidé čelit nové hrozbě.

Bodyguard Michael Bryce nemá v životě chvíli klidu, sequel Hitman's Wife's Bodyguard se představuje v oficiálním traileru

Akční komediální snímek The Hitman's Bodyguard se dočká sequelu s názvem Hitman's Wife's Bodyguard. Toto pokračování se během včerejšího dne představilo v oficiálním traileru na YouTube.

Eddie Murphy se coby král komedie po letech vrací v sequelu legendární Cesty do Ameriky

Pamatujete na zhýčkaného afrického prince, který se v roce 1988 vydal do Ameriky, aby tam našel svou nevěstu? Právě do této role se Eddie Murphy coby král komediálního žánru po 30 letech vrací.

Batmanův Death Metal v žáru pravého Metalu

Temný vesmír v čele s Batmanem, který se směje, se objeví v nové limitované edici metalovější než kdy dřív. Na speciálních obálkách se objeví nejedna metalová legenda. A co Death Metal a naše kotlina?

Sci-fi horor Cloverfield se po více než deseti letech dočká přímého pokračování

V průběhu minulé dekády se Cloverfield dočkal dvou sequelů, které rozšířily světovou apokalypsu o nové perspektivy, ale nenavázaly na původní události. To se však po letech konečně změní.

Na internetu se objevily zákulisní fotografie z natáčení očekávaného sequelu Spider-Mana s Tomem Hollandem

Přestože Marvel a Sony dělají vše pro to, aby co nejvíce informací o chystaném snímku s pracovním označením Spider-Man 3 zůstalo v utajení, nedávno na internet unikly fotografie ze zákulisí produkce.

Produkce sequelu akčního sci-fi Ready Player One je oficiálně potvrzena, snímek se nachází v rané fázi vývoje

Hra pokračuje. Americký spisovatel Ernest Cline začal pracovat na scénáři k filmu Ready Player Two, studio Warner Bros. dalo projektu oficiálně zelenou.

Natáčení sequelu Black Panthera odstartuje v červenci příštího roku

Status sequelu oscarového snímku Black Panther z roku 2018 se nedávno aktualizoval. Americké studio Marvel totiž oznámilo, že produkce pokračování započne v červenci příštího roku.

Keanu Reeves a pokračování Constantina, fanoušci se pravděpodobně dočkají sequelu

Peter Stormare, který na stříbrném plátně ztvárnil jednu z nejznámějších verzí Satana, na svém Instagramu nedávno oznámil natáčení sequelu Constantina.

Sequel animované Addamsovy rodiny se ukázal v krátkém teaseru

Animované verze členů Addamsovy rodiny se ukazují v krátkém teaseru na sequel, kterého se fanoušci dočkají v příštím roce.

Filmové Čarodějky dostanú pokračovanie, ktoré pôsobí ako reboot

Film The Craft z roku 1996 dostáva pokračovanie. Príbeh o štyroch tínedžerských bosorkách však pôsobí skôr ako reboot. Potrebujeme ho vôbec?

Sequel k Watchmen, samostatný příběh, ale také spin off DC Rebirth

Nakladatelství BB art na začátku týdne vydalo dlouho očekáváný první svazek sequelu série Watchmen: Strážci s názvem Hodiny posledního soudu, který mění minulost, současnost i budoucnost DC univerza.

Chůva na zabití: Krvavá královna aneb démonický kult znovu povstává

V traileru na sequel Chůvy na zabití z roku 2017 se náš nerd Cole bude muset znovu vypořádat s vraždícím kultem.

Vráti sa Alita na strieborné plátno? Malá nádej tu je

Alita: Bojový Anděl si vyslúžila pozitívne hodnotenia a vrelé reakcie divákov. Aj napriek nie úplne uzavretému záveru sme sa pokračovania zatiaľ stále nedočkali. Nečkane však svitla iskrička nádeje.

TOP 5 Epizoda S1E18

Filmová pokračování, na která jsme čekali pekelně dlouho

Filmaři se v dnešní době vracejí k starým dobrým značkám. Někdy se proto dostáváme pokračování na filmy, o které jsme ani nežádali. A někdy se zase dočkáme pokračování, na které jsme čekali dlouho.

Stephenie Meyer bude vydávat sequel Stmívání a nám je to vlastně jedno

A je to tady. Všechny dívky teď jásají a skáčou dva metry do vzduchu. Americká spisovatelka Stephenie Meyer oznámila po 12 letech novou knihu ze série Stmívání.

Avatar 2 se připomíná novými fotkami z natáčení podvodních scén

Na pokračování Avatara od Jamese Camerona si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale máme tu alespoň malou ochutnávku v podobě fotek z natáčení.

Druhý díl Birds of Prey by se mohl točit kolem milostného vztahu mezi Harley Quinn a Poison Ivy

Sice ještě není vůbec jisté, jestli se pokračování Birds of Prey bude natáčet, režisérka Cathy Yan už má ale jasno, o čem by mělo být.

Oznámeno datum vydání Fantastických zvířat 3

Po zklamání v podobě Grindevaldových zločinů bylo těžké věřit, že se vůbec dočkáme pokračování a nějakou dobu nás nechali čekat i tvůrci. Nyní ovšem máme potvrzen alespoň třetí díl.

Smrt ve tmě 2

2021

Spider-Man: No Way Home

2021