Zobrazit vše ve dne 17. 11. 2020
TOP 5 Epizoda S1E36

České a slovenské oscarové filmy

Cena Akademie - lidově přezdívaná Oscar - patří ještě pořád mezi nejprestižnější filmová ocenění, jež může film nebo herec získat. Zde je proto TOP 5 českých a slovenských filmových Oskarů.

Meryl Streep již brzy v komediálním dramatu Let Them All Talk

HBO Max zveřejnilo první trailer k očekávanému snímku Stevena Soderbergha s názvem Let Them All Talk s Meryl Streep v hlavní roli. Diváci se snímku dočkají v první polovině prosince.

Fantasy trilogie Shannarův temný odkaz dostává svůj druhý díl s českou lokalizací

Čtyři měsíce od vydání prvního dílu ze série Shannarův temný odkaz od Terryho Brookse se fanoušci dočkají druhého dílu s podtitulem Cesta za krvavým ohněm. Fanoušků v Česku je však velmi požehnaně.

V novom The Suicide Squad sa objaví aj Sylvester Stalone

Režisér filmu Suicide Squad, James Gunn, na twitteri odhalil, že sa v obsadení objaví aj herecká legenda Sylvester Stalone.

Ukončení nejkrásnější dětské knihy na Hithitu

Nejkrásnější dětská knižní série Warren XIII. by se mohla dočkat třetího dílu v českém jazyce. Na její vydání teď vybírá finance nakladatelství Paseka na crowdfundingové stránce Hithit.

Keanu Reeves a pokračování Constantina, fanoušci se pravděpodobně dočkají sequelu

Peter Stormare, který na stříbrném plátně ztvárnil jednu z nejznámějších verzí Satana, na svém Instagramu nedávno oznámil natáčení sequelu Constantina.