Zobrazit vše ve dne 22. 3. 2022
TOP 5 Epizoda S1E105

Nejlepší westerny

Dneska budou kulky jenom lítat, protože se podíváme na divoký západ pistolníků, šerifů, banditů, salonu a staré, dobré whisky. Tohle je TOP 5 nejlepších westernů.

Pokračování filmu Godzilla vs. Kong oficiálně potvrzeno

Snímek Godzilla vs. Kong patří do desítky nejvýdělečnějších filmů roku 2021. Není proto divu, vydavatelská studia dala zelenou i nadcházejícímu druhému dílu, který své natáčení započne v Austrálii.

Lena Headey poprvé usedne na režisérskou židli pro psychologický thriller Violet

Sympatická herečka Lena Headey se rozhodla, že si zkusí režírování celovečeráku. Postará se tak o snímek jménem Violet, který bude filmovou adaptací stejnojmenné knihy od spisovatelky SJI Holiday.

Horor The Aviary představí dvě ženy, které se zoufale snaží prchat před kultem z pouště

Studio Saban Films nám nadělilo zbrusu nový trailer na horůrek jménem The Aviary, ve kterém se dvě ženy pokusí uprchnout před hrozivým kultem. Vůdce této sekty jim to však rozhodně nehodlá usnadnit.

Trailer na korejský akčňák Spiritwalker připomíná Johna Wicka s nadpřirozenými schopnostmi

Studio Well Go USA Entertainment nedávno vydalo oficiální trailer na mysteriózní akčňák jménem Spiritwalker, ve kterém se hlavní hrdina po každých dvanácti hodinách převtělí do někoho zcela jiného.

Hvězda z Addamsovy rodiny si zahraje v seriálu o Wednesday

V budoucnu bychom se měli dočkat zcela nového seriálu, který bude vyprávět o dívce Wednesday, člence slavné Addamsovy rodiny. Podle nedávných informací se v seriálu také objeví i Christina Ricci.

Paul Dano má plány s Riddlerem i na komiksovém poli

Představitel filmového Riddlera Paul Dano se vrhá hlouběji do komiksových vod. Jeho komiksová prvotina bude zkoumat zrod populárního Hádankáře. Komiks má premiéru již v říjnu tohoto roku.

Snímek Uncharted se dostal do pětice nejvýdělečnějších videoherních filmů všech dob

Filmová adaptace slavné herní série Uncharted zaznamenala další parádní úspěch. Dostala se totiž do TOP 5 nejvýdělečnějších filmů na motivy videoher, čímž z pátého místa srazila Prince z Persie.