Zobrazit vše ve dne 8. 2. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E7

Eddie Murphy: Návrat krále!

Král (komedie) se vrací a Eddie Murphy také. Nebo to bylo naopak? Hranice vesmírů jsou prostě prolomeny, jak zjistili Wanda a Vision od Marvelu. A Flash to cestou do minulosti také zjistí.

Pôsobivá česká Star Trek produkcia Eskadra konečne po premiére

Česká Star Trek produkcia s menom Eskadra je po premiére svojej druhej časti. Úspech zaznamenáva nie len u nás, ale aj v zahraničí.

Military space opera Mašinerie říše dostane brzy závěrečný díl

Po sedmi měsících bude nakladatelství HOST vydávat další díl space opery Mašinerie říše. Bude se jednat o třetí díl s podtitulem Nemrtvá zbraň, který epicky uzavře celou trilogii.

Eddie Murphy se coby král komedie po letech vrací v sequelu legendární Cesty do Ameriky

Pamatujete na zhýčkaného afrického prince, který se v roce 1988 vydal do Ameriky, aby tam našel svou nevěstu? Právě do této role se Eddie Murphy coby král komediálního žánru po 30 letech vrací.

Čokoláda pro wehrmacht, zajímavý dieselpunkový román z alternativní historie

Na tuzemský knižní trh se řítí další zajímavá česká kniha. Dieselpunkový román Čokoláda pro wehrmacht, jak se tento počin jmenuje, vezme čtenáře do alternativní historie druhé světové války.

Animovaní Krotitelia duchov zdarma oficiálne na YouTube

S príchodom nového pokračovania klasickej filmovej série Krotitelia duchov sa na oficiálnom YouTube kanáli značky začali objavovať epizódy animovaných seriálov z osemdesiatych rokov.