Zobrazit vše ve dne 29. 6. 2020
TOP 5 Epizoda S1E18

Filmová pokračování, na která jsme čekali pekelně dlouho

Filmaři se v dnešní době vracejí k starým dobrým značkám. Někdy se proto dostáváme pokračování na filmy, o které jsme ani nežádali. A někdy se zase dočkáme pokračování, na které jsme čekali dlouho.

Zac Efron hľadá ekologické alternatívy života v novom dokumente na Netflixe

Herec Zac Efron sa vydal do sveta, aby naprieč rozmanitými exotickými krajinami ukázal divákom zdravé a udržateľné spôsoby života.

Netflix odhalil prvú ukážku seriálu na motívy videoherného Cupheada

Videoherný Cuphead všetkých okúzlil svojou nádhernou ručne tvorenou animáciou, ktorá pripomínala klasické animované seriály. No a teraz má vlastný, ručne animovaný seriál na Netflixe.

Opožděná Modrá Crew 15 nám přinese pokračování komiksové série Okko s tématikou středověkého Japonska

Nakladatelství CREW vydává kromě svazků a magazínu i čtvrtletník s názvem Modrá Crew, jehož obsah vždy vybírají čtenáři. V 15. číslo nás čeká pokračování fantasy série s japonskou tématikou Okko.

Kevin Smith a Greg Grundberg bojujú proti videohernému zlu vo filme Max Reloaded

Konečne videoherný film, ktorý bude stáť za to? Max Reloaded and the Nether Blasters si pôjde svojou cestou, pozdvihuje hráčov videohier v šialenom zábavnom mixe nostalgie a súčasnosti.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E29

Fakt sexy Lucifer je zpět!

Dnešní epizodu lze opakovat stále dokola. A ženy si přijdou na své! Ukážeme vám totiž jednoho ďábelsky sexy polonahého chlápka a k němu přidáme hromadu novinek. A vše to stihneme do 90VTEŘIN.

Mix fantasy a postapokalyptického žánru? To je nový román Zuzany Hartmanové s názvem Před bouří

Zuzana Hartmanová se doteď věnovala fantasy povídkám. V dohledné době však zkusí štěstí s novým fantasy románem Před bouří s postapo tématikou. Knihu bude vydávat nakladatelství Host.

Piráti z Karibiku opäť zakotvia v kinách, tentokrát s Margot Robbie

Disney ešte s Pirátmi z Karibiku neskončil. Tentokrát má na palube mnoho známych hollywoodskych tvorcov.