Zobrazit vše ve dne 8. 5. 2020

Herný Borderlands dostane film a Cate Blanchett si zahrá Lilith

Režisér Eli Roth dáva dokopy filmovú adaptáciu Borderlands. Do role Lilith sa rozhodol obsadiť Cate Blanchett, s ktorou pracoval už na filme Čarodějovy hodiny/Tajomstvo domu s hodinami.

60-ročný Leatherface opäť štartuje motorovú pílu

Reboot legendárneho hororu Texaský masaker motorovou pílou je už v prípravnom procese. Mal by vzdať hold pôvodnému slasheru z roku 1974.

Tajemná knihovna plná dobrodružství ve fantasy románu Bezhvězdné moře

Slovenské nakladatelství Lindemi a české Argo připravují vydání druhého fantasy románu od americké autorky Erin Morgenstern. Kniha ponese název Bezhvězdné moře.

Z bahna na výsluní – Jak se z Clone Wars stal kult

Tento týden proběhl největší svátek fanoušků Star Wars. Krom oznámení nadcházejících titulů a slev, jsme se dočkali i zakončení nejlepšího seriálu v historii celé série.

Joe Russo napíše Extraction (Vyproštění) 2 a rozbor akčních scén

Joe Russo proslavený Avengery, stejně tak jako i u prvního dílu Extraction napíše scénář i pro sequel. Také se podíváme na rozbor akčních scén.

Avatar 2 se připomíná novými fotkami z natáčení podvodních scén

Na pokračování Avatara od Jamese Camerona si ještě nějaký ten pátek počkáme, ale máme tu alespoň malou ochutnávku v podobě fotek z natáčení.

Rónin Miyamatu Usagi a inspektora Ishidu musí vyřešit nový případ ve 33. dílu Usagi Yojimbo s podtitulem Skrytí

Po koronavirové krizi začalo nakladatelství CREW opět vydávat nové komiksy. Na začátku června/júna nás čeká nový díl série Usagi Yojimbo s podtitulem Skrytí.

Gollum bude čítať Hobita. Celého. Naraz

Herec Andy Serkis prečíta príbeh Hobita online naživo na jedno posedenie. Hobbitathon, ako nazval túto udalosť, sa rozhodol usporiadať, aby vyzbieral peniaze pre charitatívne organizácie v Británii.