Zobrazit vše ve dne 13. 1. 2022

Uvažujete o koupi HBO Max? Zbystřete. V lednu totiž tato platforma nabízí slevu 20 % pro nové předplatitele

Zaujal vás seriál Euphoria, ale ještě jste se nedostali k tomu, abyste se na něj podívali? S výprodejem, který tento leden služba HBO Max nabízí, máte šanci to napravit.

Znepokojivý film o hrůzách internetu potvrdí, že děti budou vždy těmi nejzranitelnějšími obětmi

Letos na jaře se dočkáme netradičního moderního hororu jménem We're All Going to the World's Fair. Vyprávět bude o mladé holce, která se rozhodne zúčastnit se podivné a velice znepokojivé online hry.

The Batman se dočkal oficiálního ratingu od asociace MPA

Očekávaný snímek The Batman byl oficiálně ohodnocen asociací MPA. Temný rytíř v podání Robert Pattinsona nakonec bude přístupný od třinácti let. I přesto se má však jednat o temný a syrový zážitek.

Na první pohled dokonalý dům skrývá hrůzné tajemství, které může novou majitelku stát život

HBO Max nám příští měsíc nadělí minisérii, ve které se hlavní hrdinka nastěhuje do na první pohled dokonalého domu. Brzy ale zjistí, že zprvu poklidné bydlení se postupně začne měnit na noční můru.

Herečka potvrdila seriál The Last of Us na letošní rok

Seriál The Last of Us by měl mít premiéru v letošním roce. Starší domněnky potvrdila herečka Bella Ramsey, která v dramatickém seriálu podle stejnojmenné PlayStation exkluzivity hraje Ellie.

Netflix údajně připravuje ne jedno, ale hned dvě pokračování akční komedie Red Notice

Pokud patříte mezi diváky, kterým se pár měsíců stará akční komedie Red Notice líbila, tak pro vás máme skvělou zprávu. Netflix totiž údajně dal přednedávnem zelenou k výrobě hned dvou pokračování.

Vánoční pauza skončila, Věčné duše se vrací do služby!

Bylo to dlouhé čekání, ale nyní je u konce! Již dnes večer se skupina dobrodruhů vrátí na vaše obrazovky. Co se ale stalo posledně? To si připomeneme v tomto článku. Takže klik na nadpis!

Uma Thurman bude hledat ztraceného syna v kriminálním thrilleru Suspicion

Apple TV+ nedávno zveřejnila oficiální trailer kriminální série Suspicion, kde se v hlavní roli objeví Uma Thurman coby významná CEO a matka hledající unesené dítě.