Zobrazit vše ve dne 15. 4. 2021
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E26

Rychle a zběsile ve vesmíru?

Vzpomínáte, jak jsme si dělali srandu z Rychle a zběsile? Tvůrci si srandu nedělali a vážně vystřelí postavy tam, kam se doposud dostala pouze Tesla.

Nálož monster a mapa pro deskovku The Witcher: Old World

Květen se nám pomalu, ale jistě blíží a s ním kickstarterová kampaň na deskovou hru The Witcher: Old World. Společnost Go on Board stojící za touto adaptací se podělila o herní mapu a řadu monster.

Bodyguard Michael Bryce nemá v životě chvíli klidu, sequel Hitman's Wife's Bodyguard se představuje v oficiálním traileru

Akční komediální snímek The Hitman's Bodyguard se dočká sequelu s názvem Hitman's Wife's Bodyguard. Toto pokračování se během včerejšího dne představilo v oficiálním traileru na YouTube.

POTVRZENO: Mistral má milenku! Telenovela VĚČNÉ DUŠE je zpět!

Uběhlo šest týdnů. Šest DM se vystřídalo v rámci Hexakoronu. Ale s tím je konec. Věčné duše již odpočívaly příliš dlouho a nastal čas, aby se vrátily a postavily se svým problémům. Mistrale???

Nakladatelství Artis Omnis láká na nové slovenské žánrové knihy skrze ediční plán pro rok 2021

Oblíbené slovenské nakladatelství Artis Omnis láká fanoušky na nové slovenské žánrové knihy skrze ediční plán. Čtenáři se mohou těšit na šest různorodých knih z žánrů sci-fi, fantasy a horor.

Zrušený seriál Mystery Science Theater 3000 sa znova stavia na nohy vďaka fanúšikom

Séria Mystery Science Theater 3000 sa po desiatkach rokov, dvoch moderných úspešných sériách na Netflixe a následnom zrušení opäť stavia na nohy. Tentoraz kompletne vďaka fanúšikom.