Zobrazit vše ve dne 17. 6. 2022

Krimi thriller Diary of a Spy bude vyprávět o agentce na misi, která nabere nečekaný spád

Už za měsíc nám studio XYZ Films nadělí zbrusu nový thriller jménem Diary of a Spy, který bude vyprávět o agentce jménem Anna. Aby očistila své jméno a svědomí, přijme jistou velice nebezpečnou misi.

Jurský Park: Nadvláda je plný nostalgie. To ale nestačí

Poslední roky se více a více skloňuje slovo “nostalgie”, hlavně v kontextu hollywoodu a jakéhosi zneužívání tohoto prvku. Jenže pak tu máme Jurský svět: Nadvláda, který na ní zakládá jen z poloviny.

HBO připravuje volné pokračování Hry o trůny. Zaměří se na dobrodružství Jona Snowa

The Hollywood Reporter nedávno odhalil, že HBO připravuje nový seriál ze světa Hry o trůny. Ten by se měl tentokrát zaměřit na Jona Snowa. Celý projekt je ale teprve ve velice brzké fázi výroby.

Seriál Maggie bude vyprávět o věštkyni, kterou vyděsí, když nečekaně spatří vlastní budoucnost

Hulu nám za necelý měsíc nadělí seriálovou podívanou jménem Maggie, která bude vyprávět o stejnojmenné mladé věštkyni. Ta jednoho dne nečekaně spatří vlastní budoucnost, což ji však náležitě zaskočí.

Trailer na indickou fantasy Brahmāstra má tolik speciálních efektů, že se vám z toho zatočí hlava

Indové opět dokazují, že když přijde na jejich velkofilmy s pořádným rozpočtem, rozhodně se nebudou držet zpátky. Dokazuje to fantasy jménem Brahmāstra, která bude prvním dílem připravované trilogie.

Pokračování Hříšného tance zná oficiální datum premiéry

Studio Lionsgate nám konečně odhalilo oficiální datum premiéry pro přímé pokračování slavné romantické klasiky jménem Hříšný tanec. Diváci se ho dočkají jen několik dní před Dnem svatého Valentýna.